مشخصات، قیمت و خرید کارت شبکه اچ پی 331FLR 4-PORT

Blogi - Vihreä ilo • عدم استفاده از Parity هیچ گونه کد تشخیص و تصحیح خطا در این نوع رید وجود ندارد. دو شرکت Intel و AMD از تولید کننده های اصلی پردازنده ها هستند.اگر در انتخاب یکی از این دو مردد هستید، باید بدانید که در یک دو راهی سخت قرار دارید. هم Snapshot ها و هم Clone ها می توانند برای پورت های FCاستفاده شوند. حافظه های NVDIMM ساخت شرکت HPE برای سرورهای سری ProLiant بهینه شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند . در این بخش می توانید به مقایسه انواع پردازنده مخصوص سرور Cpu Server بهترین گزینه را با توجه به نیاز سرور خودتان انتخاب نمایید همچنین می توانید با مراجعه به لیست قیمت cpu سرور در فروشگاه اینترنتی سبزسنتر قیمت انواع سرور را مشاهده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه سرور و قطعات مورد نیاز می توانید با فروشگاه اینترنتی سبزسنتر تماس حاصل نمایید. در این مدل دیتای Parity بر روی تمام دیسک ها پخش می شود تا استرس اضافی بر روی یک دیسک قرار نگیرد. توجه : هارد درایوها با توجه به توضیحات ذکر شده ، بین 1 تا 3 سال ، شامل خدمات گارانتی می شوند .

بخش های اصلی CPU شامل سه بخش ALU یا واحد محاسبه و منطق ، واحد کنترل یا CU و در نهایت Cache می باشد.وظیفه ی این حافظه ، نگهداری داده هایی است که پردازنده زیاد با آن ها سر و کار دارد چرا که خواندن این داده ها از RAM باعث کندی عمل پردازش می شود . همچنین به خاطر دمای زیاد و برق مصرفی بالا و نیاز به پهنای باند بالای شبکه، شرایط نگهداری ویژه ای دارند و در مکان های خاصی به نام دیتا سنتر Data Center نگهداری می شوند. در ادامه باید گفت همه ی ما هنگام خرید یک CPU ، به اولین چیزی که نگاه می کنیم ، سرعت آن است. اینک در این یادداشت قصد داریم تا به تعریف هارد سرور و انواع آن بپردازیم ، اما قبل از آن باید بدانیم که هارد چیست ؟ نسل جدید پردازندههای برادول اینتل با وعدهی بهبود ۲۰ تا ۳۰ درصدی عملکرد نسبت به پردازندههای هزول کنونی روانهی بازار شده است. نسل ششم پردازنده های اینتل که در سال 2015 معرفی شدند از تکنولوژی 14 نانومتری بهره برده و 10 تا 20 درصد نسبت به برادول ها عملکرد بهتری از خود نشان می دهند .

Bulldozer با سکوهای سری Opteron 6000/4000 کار خواهد کرد که طبق برنامه ریزی در سال 2010 عرضه می شوند. Nehalem در هر تپش پردازنده می تواند شش فرمان را اجرا کند که می تواند سه تا از آنها فرمان های محاسباتی و سه تای دیگر فرمان های کار با حافظه باشد. وقتی می گوییم که پردازنده ای 4 هسته ای با فرکانس کاری 2.3 گیگاهرتز است ، در حقیقت انگار 4 تا پردازنده به صورت جداگانه داریم که قدرت هر هسته برابر با 2.3 GHz می باشد و هر کدام به صورت تفکیک شده داده ها را پردازش می کنند. درآمد سالیانه این شرکت برابر با ۹۰ میلیارد دلار است. توان این پردازنده برابر با 2.1GHz است که در زمان اوج کار به 3.0GHz هم می رسد. مصرف انرژی پایین که در دستگاه های قابل حمل بسیار مهم است. موتور گرافیکی کبیلیک بدون تغییر با اسکایلیک باقی ماده است اما براساس طراحی جدید ترانزیستور و پردازش سیلیکونی، هستهی پردازندهی گرافیکی تراشههای کبیلیک قادرند تا در فرکانسهای بالای پردازشی برای مدت بیشتری باقی بمانند، حال آنکه از نظر مصرف انرژی بسیار بهینهتر هستند.

ویژگی جدید هارد و ویژگی های مدیریت از راه دور، در آن بسیار قابل توجه است و در عین حال مصرف انرژی در آن کم است. تا به حال تعداد نسبتاً کمی از این محصولات به بازار عرضه شدهاند، پس نمیتوان مطمئن بود که محدودیت سرعت کلاک در این قطعات چقدر خواهد بود. برای مثال هنگامیکه نسل 10 سرورهای HP معرفی شد، تا مدتی نسلهای قبلی تولید شده و سپس تولیدشان متوقف میشود تا نسل جدیدتر، جایگاه خود را در بازار پیدا کند. به طور مثال در پردازنده های سری اول، هیچ پردازنده Core i3 وجود ندارد و همگی Core i5 یا Core i7 هستند و شاهد افزایش قدرت ۱۰ تا ۲۵ درصد نسبت به نسل های پیش از خود بودند. اگر در یک پردازنده دو هسته ای یکی از هسته ها در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی C3 یا پائین تر باشد ، بسامد هسته دیگر بالاتر می رود. برای همین افزونگی داده ها برای قابلیت بازیابی اطلاعات ضروری می شوند.

This data has been done by !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *