مشخصات، قیمت و خرید کدی هارد 2/5 سرور HP Gen8/Gen9

رید ها به دو گروه رید های استاندارد و رید های ترکیبی تقسیم می شوند که انتخاب رید مورد نظر بستگی به software و اهمیت اطلاعات دارد . ما در این مقاله سعی بر این داشتیم مطالبی که برای انتخاب رید ها لازم است بدانید، آماده کنیم. در این مقاله همراه ما باشید تا با تاریخچه raid چیست و نحوه کارکرد آن بیشتر آشنا شوید. دانگ فنگ SX6 هنوز به دست مشتریان نرسیده است و ما نیز نمیتوانیم با قطعیت در مورد مزایا و معایب آن صحبت کنیم، اما برخوردار از ظرفیت حمل 7 سرنشین، فضای جادار و طراحی قابل قبول مزایایی هستند که هم اکنون میتوان برای این خودرو ذکر کرد. این مدل از سرور hp g9 به گونه ای طراحی شده اند که از 8 تا 24 هارد دیسک های SFF و 4 تا 12 هارد دیسک LFF پشتیبانی نمایند. کدی هارد 5/2 اینچی یا قاب هارد برای سرورهای HP طراحی و تولید است. گرچه این تکنولوژی عملاْ در هیچ یک از لِولهای مختلف رید هاردها به کار نرفته است، نحوهی کار آن تقریباْ مشابه و به صورت ادغام دو یا چند هارد دیسک میباشد. هارد دیسک مورد استفاده در این روش همان دیسکی است که سیستم عامل روی آن قرار دارد.

البته سایر موارد زیر در این مقاله گنجانده نشده است. سرور DL380 G10 مانند سایر محصولات هم رده خود از خانواده پردازنده های Intel® Xeon® Scalable پشتیبانی می کند ، این پردازنده عملکرد را تا 72% افزایش می دهد و با قابلیت پشتیبانی از تعداد Core های بیشتر ، کارایی را تا 271% بالا می برد. رید های 3،2و4 رید های مرسومی نیستند و همچنین مثل سایر رید ها کارایی ندارند به همین علت در این مقاله به آنها نپرداختیم. خب حالا که مدار آماده است و کد را هم کپی کرده اید، کافی ست آهنرباهایتان را بردارید و با لحاظ نکات گفته شده (شیوه قرارگرفتن و فاصله) آنها را به سوئیچ نزدیک کنید. مثلا میتوان با کمک آنها و یک برد آردوینو باز و بسته شدنهای یک در به صورت هشدارهایی بر روی موبایل دریافت کرد. همچنین پروژه های جالب آردوینو را در ببینید و اگر نیاز به آشنایی بیشتر با الکترونیک داشتین توصیه میکنیم مقالات مفاهیم پایه الکترونیک را به زبان ساده مطالعه کنید. البته این کد با فرض وجود LED در پین 13 آردوینو نوشته شده است که معمولا همین طور است و 99% برد های آردوینو در این پین دارای LED هستند. همیشه این خطر وجود دارد که یکی از hard disk های شما آسیب ببیند یا کاملا از بین برود در این صورت اگر شما backup از اطلاعات خود نداشته باشید برای همیشه اطلاعات روی hard disk آسیب دیده را از دست داده اید .در اینجا رید ها به کمک شما می آیند .رید ها قابلیت این را دارند که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی مانع از بین رفتن اطلاعات شما بشوند و همچنین بعضی از رید ها قابلیت این را دارند جلوی خطای خواندن را بگیرند.

ممکن است قابلیت مانیتورینگ سرعت فن و دمای قطعاتی مثل پردازنده به صورت ریموت و از طریق یک اپلیکیشن که روی گوشی نصب میشود، وجود داشته باشد در حالی که در گذشته چنین امکاناتی وجود نداشت. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید امکاناتی از قبیل ایجاد و حذف RAID، توسعه RAID، ایجاد تغییر در نوع RAID، ساخت و حذف درایو منطقی و مدیریت درایوها و غیره را در اختیار داشته باشید. هر سوکت CPU قابلیت پشتیبانی یک پردازنده ۱۸ هسته ای را داشته و اگر از دو عدد پردازنده استفاده شود، در کل تا ۳۶ هسته روی این سرور پشتیبانی می شود. در مراکز مهم که امنیت بسیار اهمیت بالاتری نسبت به سرعت دارد، از این نوع RAID در انواع هاردهای سیستم ها استفاده میشود (دو مدل اول معمولاً بر روی Workstationها اعمال میشود و معمولاً در Storageها به دلیل مشکلات موجود استفاده نمیشوند). سرویس نمایندگی سرور hp برای کسانی که قصد ارائه خدمات میزبانی وب (Web Hosting) و یا به هر دلیل قصد میزبانی تعداد زیادی وب سایت را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.