معرفی، بررسی و راهنمای خرید – مالتینا بلاگ

RAID HQ Взлом и Читы. Инструкция для iOS и Android پردازنده Intel® Xeon® Gold 6200 با پشتیبانی از سرعت و ظرفیت حافظه افزایش یافته و مقیاس پذیری چهار سوکت، بهبود قابل توجهی در عملکرد، قابلیت اطمینان پیشرفته و امنیت سخت افزاری ارائه می دهد. این محصول حافظه رم ECC با ظرفیت و سرعت بالا را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید روی بهبود عملکرد، قابلیت اطمینان و امنیت سخت افزاری پیشرفته آن حساب باز کنید. پردازنده های Xeon® Gold 5200 عملکرد پیشرفته ای را با قابلیت اطمینان پیشرفته و امنیت سخت افزاری پیشرفته ارائه می کنند. این پردازشگرها با استفاده از امنیت پیشرفته سخت افزاری و امکان استفاده به شکل دو، چهار و هشت سوکت، برای ماموریت حیاتی، تجزیه و تحلیل های آنی و هوش مصنوعی ساخته شده اند. محدوده توان حرارتی محصولات فوق بین 125 الی 165 وات بوده و با قیمت های 1000 تا 2000 دلار به فروش می رسند. قابلیت نصب رم تا مقدار 3Tr و از نوع DDR4-ECC از دیگر مشخصات کامپیوتر HP Z8 G4 است.

در سال ۱۸۹۷جنگ سی روزه ای میان عثمانی و یونان اغاز گردید. البته نوع پیکربندی UEFI هم در این میان بسیار مهم است. پشتیبانی از HPE 25Gb Ethernet Adapters که با بهبود کارایی برای اپلیکیشنهایی که زمان تاخیر در آنها بسیار حیاتی است، مناسب است. با این حال پیگیری جرائم انجام شده با بیت کوین غیرممکن نیست. این سری Z840 جهت حفظ و بهینه سازی پروژه های عظیم ساخته شده است.ساخت این سری برمبنای محاسبات پیشرفته و تجسم های نزدیک به واقعیت انجام شده است و با شاسی قابل ارتقای آن شاهد عملکرد فوق العاده ای در صنعت خود باشید. در دسته بندی سرورهای اچ پی با 5 دسته بندی کلی سری ML، سرور hp سری DL و سرورهای hp سری BL رو به رو هستیم که هر یک به نوبه خود دارای دسته بندی هایی هستند. هر یونیت به اندازه 1.75 اینچ است و تقریبا معادل سه جای پیچ در ستون کناری رک است. ۵۱۱۸ تقریبا ۱۷ مگابایت حافظه کش را ارائه می دهد در حالی که ۵۱۱۷ حدود ۱۹ مگابایت حافظه کش سطح سوم دارد. مثلا هارد وسترن آلترا 1 ترا 200 تومنه ، مدل 2 ترا حدود 295 تومنه . سی پی یو سروری ۵۱۲۲ یک پردازنده ۴ هسته ای و ۸ نخی است که قابل اورکلاک نمی باشد و حدود ۱۷ مگابایت حافظه کش سطح سوم را ارائه می دهد، در مقابل سی پی یو سروری ۵۱۱۷ یک پردازنده ۱۴ هسته ای است که قابل اورکلاک نمی باشد و حدود ۱۹ مگابایت حافظه کش سطح سوم را ارائه می دهد.

پردازنده ۵۱۲۲ سرعت پردازش پایه ۳.۶۰ گیگاهرتز، سرعت توربو ۳.۷۰ گیگاهرتز در حالت تک هسته ای و ۳.۷۰ گیگاهرتز در حالت چند هسته ای را پشتیبانی می کند در حالی که پردازنده ۵۱۷۷ دارای سرعت پردازش ۲.۰۰ گیگاهرتز در حالت پایه، سرعت توربو ۲.۸۰ گیگاهرتز در حالت تک هسته ای و ۲.۴۰ گیگاهرتز در حالت چند هسته ای می باشد. در حالی که پردازنده ۵۱۱۷ دارای فرکانس پایه ۲.۰۰ گیگاهرتز، سرعت توربو ۲.۸۰ گیگاهرتز در حالت تک هسته ای و ۲.۴۰ گیگاهرتز در حالت چند هسته ای می باشد. ۵۱۱۸ سرعت پردازش پایه ۲.۳۰ گیگاهرتز، سرعت توربو ۳.۲۰ گیگاهرتز در حالت تک هسته ای و ۲.۶۰ گیگاهرتز را در حالت چند هسته ای ارائه می دهد. Xeon Gold Uها برای سرورهای کلاس تک سوکت طراحی شده و رقیب اصلی CPUهای سری EPYC P خواهند بود. در جدول میانی متن، می توانید اطلاعات دقیق CPUهای Xeon Gold U را مطالعه نمایید. پردازنده گلد ۵۱۱۷ زئون اینتل (Intel Xeon Gold 5117) جزو سی پی یوهای سروری محسوب می شود و شما می توانید آن را در سرورهای نسل ۱۰ اچ پی (HP G10) پیدا کنید. به عنوان نمونه می توان در قسمت جلو 12 درایو LLF، در قسمت میانی 4 عدد LFF، و در قسمت پشتی 3 عدد LFF و 2 عدد SFF نصب کرد تا به مجموع 273 ترابایت فضا دسترسی پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *