معرفی انواع هارد سرور، بهترین هاردهای سرور Hp

این سرور از نظر کارایی وپردازش سخت افزار، همانند سرورHPE ProLiant DL380 Gen10 عمل کرده و فروش بسیار بالایی دارد. سرور DL360 G9 که باریکتر از مدل DL380 Gen9 است فقط یک یونیت فضا را اشغال می کند به همین دلیل برای شرکت های کوچک که دارای فضای کافی نیستند مناسب می باشد. هارد دیسک قطعهای متشکل از چند صفحه مغناطیسی میباشد که اطلاعات به صورت دیجیتالی بر روی آنها قرار میگیرد.این قطعات به عنوان مخزن جمع آوری اطلاعات ، مکانی برای گرد آمدن همه داده های دیجیتالی بوده و زمانی که کاربری هر نوع فایلی را در سرور ذخیره می کند ، در حقیقت بر روی هاردهای سرور آن را سیو کرده است . BMC مخفف عبارت Baseboard Management Controller است. Write-back cache mirrors all of the data from one controller module cache to the other unless cache optimization is set to no-mirror. یا Trusted Platform Module در واقع یک Microchip یا به زبانی دیگر یک Microcontroller است که به گونه ای طراحی شده است که بتواند برخی از فرآیند های امنیتی سیستم را انجام دهد ، بیشتر این فرآیند های امنیتی مربوط به کلید های رمزنگاری مورد استفاده در سیستم می باشد.

این سرور قابلیت پشتیبانی از رم های HP DDR4 SmartMemory را دارد. بخاطر ظرفیت موقتی که دارد ، اطلاعات خواندنی و نوشتنی را تا قبل از ثبت دائمی روی هارد دیسک ها در خود نگه می دارد. حجم تجهیزاتی که در داخل این محفظه قرار می گیرد ابعاد آن را مشخص می کند. تعداد زیادی از این مشکلات به دلیل اشتباهاتی است که در خرید پاور، به دلیل عدم اطلاعات کافی اتفاق می افتد. راهی ساده برای فهمیدن نسل پردازنده دنبال کردن عدد بعد از خط مدل تراشه است. این بستگی به این دلیل است که پردازنده بهدلیل انجام محاسبات بسیار، گرمای زیادی تولید میکند و یک فن باید بتواند این گرما را از روی پردازنده برداشته به بیرون از کیس هدایت کند. اجزای تشکیل دهنده رید کنترلر، پردازنده و Cache و درایو است. اجزای مهم کارت شبکه شامل پردازنده، مموری، EEPROM و باس است. این نوع ویندوز شامل امکانات کامل برای مدیریت سرورهای ویندوزی میباشد و میتوان با نصب ویندوز روی سرور از امکانات آن استفاده کرد.

▷ RAID 0, 1, 5, 10, 01, 100, 50: EXPLANATION OF ALL TYPES - RAID برای مدیریت هارد دیسکها (HDD) یا SSD در سرورها استفاده میشوند ، RAID هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری وجود دارند. در حال حاضر مدلهای مجازی سازی زیر وجود دارد و سرورهای اختصاصی با استفاده از این تکنولوژیها، مجازی سازی میشوند. راید کنترلرها با آرایش و شکلهای گوناگونی در سرورها به کار گرفته میشوند. بدین ترتیب حتی اگر سیستم نیز دچار مشکلی شود باز می تواند بدون وقفه به کار خود ادامه دهد. همچنین باتری سرور وظیفه برقرسانی به رم های NVDIMM را نیز بر عهده دارد. RAID بر اساس ساختار به چندین نوع مختلف تقسیم می شود که هر کدام با توجه به نیاز کاربر و شرایط هر شبکه، مورد استفاده خاص خود را دارند. تمام قطعات سرور در هنگام کار نیاز به انرژی برق دارند. در هنگام ذخیرهسازی اطلاعات در سرورها و هاردها ، اطمینان از ذخیرهسازی درست اطلاعات یکی از مهمترین فاکتورهای عملیاتی است که به خاطر ترافیک و تعداد هارد درایوها این کار به سادگی صورت نمیگیرد به همین خاطر در قطعات سرور قطعه ای به نام راید کنترلر قرار گرفته است که نسبت به ایجاد نسخه پشتیبان و صحت از ذخیرهسازی اطلاعات اقدام میکند.

۶- میتوان پروتکل HTTP و HTTPS، نسخه Management Mode، استفاده از SSH و Telnet و دیگر تنظیمات را انجام داد. و هر کدام نیز بر اساس تعداد پورت، پهنای باند، سرعت، حجم ترافیک و قابلیتهای شبکه توانمندیهای مختلفی را ارائه میکنند. در حالت اول می توان از دو درایو SFF استفاده کرد و در حالت دوم نیز می توان از یک درایو نوری و پورت VGA به صورت ترکیبی استفاده کرد. این یک آرایه ترکیبی عالی برای سرعت بخشیدن به برنامه های شما است. شما می توانید هارد خود کامپیوتر خود را جدا کنید و در کامپیوتر دیگری وصل کنید اما جداسازی مکرر آن ممکن است به آن اسیب بزند و و برای جابجایی مداوم ساخته نشده است. میراث: من بزرگتر از شما هستم ، وقتی آنجا همه چیز آنجا نبودید ، من 16 بیتی شروع به دویدن کردم ، اما آن وقت این همه اهمیت داشت. شرکت HP به خودی خود به عنوان یک اَبَر برند در زمینه ماشین های اداری و لپ تاپ، شناخته شده است اما تولیدات این برند به همین جا ختم نشده و در زمینه های دیگری به خوبی همان ماشین های اداری و کامپیوتر فعال بوده و قدرت نمایی می کند. تمام قابلیتهای سرور وابسته به مادربرد است بهترین مادربرد برای سرور مادربردی است که CPU، رم، هارد و … This data was created by !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.