نارنجی ثابت: درایو Fail شده است

HP Cage 3.5\ سرورهای اچ پی مدل DL380 G7 از ۱۶ عدد هارد دیسک ۲.۵ اینچی (SFF) و یا ۶ عدد هارد دیسک ۳.۵ اینچی (LFF) که از نوع رابط SATA و SAS هستند پشتیبانی می کنند. چنانچه نفرات اول و دوم از انجام معامله امتناع کنند یا انصراف دهند، در صورت عدم استرداد سپرده نفر سوم، شرکت مجاز به انعقاد قرارداد با نفر سوم می باشد. برخلاف روش استرایپینگ، کنترلرهایی که از میرورینگ استفاده میکنند، امنیت دادهها را تضمین خواهند نمود. سرورهای اچ پی مدل DL380 G7 از هارد دیسک هایی با اینترفیس Interface یا رابط SAS/SATA پشتیبانی کرده و قابلیت استفاده از اس اس دی را هم دارا میباشند و میتوان از آنها به صورت هم زمان و در کنار هارد دیسک ها استفاده کرد. کارت شبکه تعبیه شده در سرورهای اچ پی DL380 G7 به صورت پیش فرضTwo HP NC382i Dual Port Multifunction Gigabit Server Adapters است، این سرورها قابلیت پشتیبانی از کارت شبکه های NC552SFP/ NC523SFP/ NC550SFP/ NC522SFP/ NC382T/ NC375T/ NC373T/ NC373F/ NC365T/ NC360T/ NC112T را نیز دارا میباشند. هنگام خرید پاور کامپیوتر به راندمان آن دقت کنید، به این ترتیب که میزان هدررفت انرژی آن بالا نباشد. به پیشنهادهای فاقد امضاء، مشروط، مبهم، مخدوش و پیشنهادهایی که پس از موعد مقرر واصل شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به پیشنهادهای فاقد سپرده، سپردههای مخدوش، سپردههای کمتر از میزان مقرر، چک شخصی و نظایر آن ترتیب اثر داده نخواهد شد. DataBar Expanded: کد GS1 DataBar Expanded یک نسخه با طول متغیر و گسترده تر از Symbology DataBar است که قادر به رمزگذاری GTIN چهارده رقمی و داده های اضافی است. پیش از انعقاد قرارداد، شرکت برنده مناقصه ملزم به ارائه یک فقره ضمانت نامه بانکی به مبلغ 10 % قیمت پیشنهادی بابت حسن و انجام تعهدات می باشد. قبل از انعقاد قرارداد یا تسلیم ضمانت انجام تعهدات از طرف برنده مناقصه، سپرده نفر دوم و سوم مسترد نخواهد شد. در صورتی که برنده معامله حاضر به انعقاد قرارداد و انجام معامله نشود، سپرده او ضبط و با نفر دوم برنده، معامله انجام می شود و سپرده برنده دوم معامله نیز در صورتی که از انعقاد قرارداد و یا انجام معامله امتناع ورزد، ضبط خواهد شد. سرورهای نسل هفتم اچ پی از قابلیت هایی مانند انعطاف پذیری، امنیت، نظارت و مدیریت بر انرژی برخوردارند.

این کارت شبکه قابلیت قرارگیری در اسلاتهای x4 و x8 و x16 را دارد و با سرورهای HPE Gen6 سازگاری دارد. برگ استعلام قیمت (پاکت ج) می بایست مطابق با فرم پیوست تکمیل و ارائه گردد. سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 با مجموعه کاملی از خدمات فناوری HPE ارائه می شود. چهار پورت ارائه شده درنوع خود بالاترین تراکم موجود برای سرورهای ProLiant در یک کارت شبکه است. سرورهای اچ پی مدل DL380 G7 دو یونیت از فضای رک Rack را اشغال می کنند. سرورهای اچ پیDL380 G7 از تعداد ۲ منبع تغذیه Power Supply با وات های ۴۶۰/۷۵۰/۱۲۰۰ پشتیبانی می کنند. سرورهای اچ پی مدل DL380 G7 از پردازنده های اینتل مدل Xeon L5630 تا پردازنده های X5690 پشتیبانی می کنند. سرورهای اچ پی به دلیل تنوع بالایی که دارند پاسخگوی تمامی نیازهای سازمانها و شرکتها خواهند بود و کاربران با هر بودجه ای می توانند این سرورها را تهیه کنند. این سرورها از کارت کنترلرهای P212 با حافظه کش Cache برابر با ۲۵۶ مگابایت، P410 با حافظه کش ۲۵۶MB/512MB/1GB،P411 با حافظه کش ۲۵۶MB/512MB/1GB و P812 با حافظه کش ۱ گیگابایت پشتیبانی می کنند. در نبرد ساری قمیش که از ۲۲ دسامبر ۱۹۱۴ تا ۱۷ ژانویه ۱۹۱۵ به عنوان بخشی از جبهه قفقاز به درازا انجامید و سبب نابودی دهها هزار تن از سربازان روسی و ارمنی شد، اردوی عثمانی به دلیل سرمای استخوان سوز و اتمام آذوقه از حرکت ایستاد و به این ترتیب از زمستان بسیار سخت آن سال، شکست خورد.

ضمانتنامه معتبر صرفا شامل ضمانتنامه بانکی (با اعتبار 3 ماهه و قابل تمدید)، چک بانکی تضمینی در وجـه شرکت و یا واریز وجـه به شماره حساب 6-69609-2 به نام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نزد بانک پارسیان شعبه مسجد جامع کد 1059 میباشد. حافظه های پشتیبانی شده در این سرورها از نوع DDR3 میباشد. تعداد کل اسلات های رم در سرورهای اچ پی DL380 G7، ۱۸ اسلات است، درواقع هرپردازنده توانایی پشتیبانی از ۹ اسلات رم را دارا میباشد. نرم افزار مدیریتی و امنیتی به کار رفته در سرورهای اچ پی DL380 G7، نرم افزار مدیریتی ILO3 میباشد. در سرورهای اچ پی DL380 G7، ۶ اسلات PCI جهت اضافه کردن کارت های اضافه تعبیه شده است. این کارت شبکه اچ پی x4 PCI Express قابلیت قرارگیری در اسلاتهای x4 و x8 و x16 را دارد و از تکنولوژی اتصال با سیم (wired) بهره میگیرد همچنین با سرورهای HPE Gen6 و Gen7 و Gen8 سازگاری دارد. شرکت اچ پی یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید سرور است، این شرکت تلاش بر این دارد تا بر اساس نیازهای سازمان ها و شرکت ها، محصولات با کیفیت، با قابلیت و انعطاف پذیری بالاتر را تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *