نقد و بررسی انواع هارد سیگیت

تفاوت هارد HDD و SSD در چیست؟ - پلازامگ Raid 1 چیست قابلیت Striping ندارد، اما دارای Mirroringاست .این رید به نام Mirror یا آینه ای هم شناخته میشود. این رید کنترلر کاملا کارایی مشابه Raid 5 دارد با این تفاوت که 2 دیسک پشتیبانی وجود دارد و اطلاعات بین تمام دیسک ها تقسیم می شود. پس مشخص میشود که چرا در برخی پیکربندی ها حتی تمام اسلات های کانال های حافظه وجود ندارد یا فقط یک DIMM در هر کانال هست. ۲. سرور را ری استارت یا روشن کنید. با HPE Insight Online شما می توانید از طریق داشبورد شخصی سازی شده آنلاین خود سلامت زیرساخت ها را نظارت کنید. تا چندی پیش HPC ها دو پردازنده داشتند اما اکنون میتوانند ۴ سوکت داشته باشند. 1. NVDIMM ها فقط در اولین نسل از پردازنده های Intel Xeon Scalable Processor پشتیبانی میشود و فقط میتواند با RDIMM ها میکس شود. با چنین شرایطی، اپلیکیشنهای SMB ها با کارایی بسیار بالا قابل اجرا هستند. بقیه حروف اغلب مربوط به بهینهسازی هر مدل پردازنده در زمینه تعداد هسته، فرکانس، برق، ساختار برای دمای بالا و قیمت است فقط Y مورد غریبی است که در ادامه به آن میپردازیم. حتما متوجه شدهاید که غیر از پیکربندیها با حروف جدید که در نسل جدید ارایه شده، مدلهایی که بدون حروف هستند نیز به میزان بیشتری نسبت به نسل قبل از حافظه پشتیبانی میکنند یعنی ۷۶۸ گیگابایت به یک ترابایت رسیده است.

2. DRAM: در محصولات حافظه، به صورت DDR4 است که ظرفیت بالاتر و سرعت کمی کم تر نسبت به DRAM دارد. اینتل بسته انترپرایزی خود را با دو برابر کردن تعداد هسته و حافظه، ارایه داده که کمی کمتر از سیستمهای دو سوکته است. 7. پردازنده های U مثل ۶۲۱۲U یعنی فقط در پیکربندی های تک سوکته پشتیبانی میشود. 2. App Direct Mode: Optane مثل یک دستگاه استوریجی اما با کارایی RAM Disk، مانت می شود. U: بهینه شده برای یک سوکت، در واقع تمرکز روی پیکربندیهای تک سوکته است و کارایی را با قیمت بهینه فراهم میکند. پس به ازای هر سوکت، ۸ کانال داریم. به ازای هر سوکت، حداکثر ۶ ماژول Optane با حداقل یک ماژول DDR4، قابل نصب است. مقادیر ۱.۵ و ۲ و ۴.۵ ترابایت شامل پارتهایی میشوند که با Optane سازگارند مثلا یک L CPU میتواند از ۳ ترابایت Optane به اضافه ۱.۵ ترابایت DDR4 پشتیبانی کند که در مجموع ۴.۵ ترابایت را فراهم خواهد کرد. در هنگام خواندن، اطلاعات را از پلتر(Platter) به صورت صفر و یک دریافت کرده و در هنگام نوشتن، اطلاعات را به صورت صفر و یک وارد پلتر می کند. عبارت dxdiag را تایپ کرده و کلید Enter را فشار دهید.

به عنوانی یک خریدار، بهترین نتیجه را وقتی بدست میآورید که بررسی معیارها را مانند ما انجام دهید تا ببینید چگونه در لپ تاپ شما انجام میشود. اگر گوشی دارید که آندروید دارد پس حتما باید Android SDK را دانفلود کنید تا بتونید مراحل اولیه کارها با آندروید را انجام بدهید . نرم افزار Unisphere با داشتن یک رابط کاربری بسیار ساده به مدیران تجهیزات ذخیره سازی اجازه می دهد تا کارهای مربوط به ذخیره سازی را به صورت کاملا بصری و آسان انجام دهند. حتی ممکن است خارج از بحث نگهداری، کارشناسهای کارخانه بگویند که اپراتور تجهیزات باید در یک قسمت مهم از فرآیند تعمیر شرکت داشته باشند. برای استفاده از مزایای این حالت، نرم افزار ممکن است مجبور باشد برای استفاده از استوریج اضافی مانند یک دیوایس و دستگاه، طراحی دوباره شود. •هارد HDD دارای قطعات متحرک است بنابراین احتمال خرابی هر قطعه در هر زمان ممکن است رخ دهد. به این ترتیب، میتوانند در جریان اتفاقات مهمی که دقایقی قبل رخ داده قرار بگیرند.

برای مثال شما میتوانید روی سرور اچپی رمی که ساخت شرکت سامسونگ یا هاینیکس یا میکرون و … معمولاً هارد درایوهای 4 ترابایتی 3.5 اینچی (نظیر وسترن دیجیتال طلایی 4TB Enterprise Class یا سیگیت 4TB IronWolf) برای سرورهای نیازمند به ذخیره سازی بیشتر توصیه میشوند. اینتل برای این پردازنده ها قیمت رسمی اعلام نمی کند چون فقط BGA هستند و به سیستم های OEM فروخته میشوند و پارت های مستقل ندارند. حتما با حرف F که در نسل اول Scalable Xeon ها دیده میشد آشنا هستید که نشانگر مدلهایی است که دارای Added OmniPath Fabric بودند اما اینتل در نسل جدید، پردازنده فابریک ارایه نداده که بیانگر میزان محبوبیت آن است. در جدول مفصلی که در ادامه آمده است می توانید انواع CPU های نسل دوم Scalable را از منظر انواع تکنولوژی های پشتیبانی شده مقایسه کنید. در پردازنده های نسل ۱ به ازای هر CPU که در نام آنها M وجود دارد مانند ۸۱۶۰M، ۱.۵ ترابایت است. این مفهوم بار اول در سال ۱۹۸۷، توسط تیمی سه نفره در دانشگاه کالیفرنیا البته با نام آرایه دیسکهای پشتیبان ارزان Inexpensive به جای(Independent) مطرح شد. اینتل برای این خانواده از محصولاتش، نام Xeon Platinum 9200 را برگزیده که حداکثر ۵۶ هسته و حداکثر TDP تا ۴۰۰ وات را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.