هارد سرور :: خرید سرور اچ پی

عدم روشن شدن پاور: این ایراد می تواند از روی دادن یک اتصال یا نوسان در منبع تغذیه خارجی پاور باشد. ایجاد صدا در هنگام شروع به کار پاور: این عیب می تواند از جریان ورودی برق، یا مدار مدیریت برق باشد. اگر سرور خاموش است و روش نمیشود؛ در ابتدای امر اتصالات آنرا به جریان برق بررسی نموده و مطئمن شوید که جریان ورودی، مشکل یا نوسان ندارد تا بعد از آن به بررسی خرابی پاور سرور بپردازید. با این ارتها نمیوان نوع کدی سرور را مشخص نمود و فقط نوع هارد را مشخص میکنیم هر چند هادهای 12G فقط برای نسل هشتم ، نهم و دهم است پس قاعدتا هیچ فاوتی بین پارتهایی که ما داریم وجود نبوده و همهی این هاردها برای سرورهای G8 , G9 , G10 می باشد . پاور سرور روشن و سپس خاموش می شود: این ایراد احتمالاً از فن سرور یا از قسمت «هیت سینک» آن است که با بررسی این قسمت، از وجود ایراد در این قسمت مطمئن شوید. نرم افزارهای مدیریتی دسترسی به سرور را از فاصله دور برای مدیران فراهم می کنند. چون پاور سرور هایی که راندمان کمتری دارند ، گرمای بیشتری تولید می کنند.

ریل کیت HP DL380 G9 SFF - استوک سرور سرور ابری منابع بسیار زیادی متشکل از چندین سرور اختصاصی پرقدرت را دارد. 7- بایوس میتواند فقط یک عدد بوت لودر را ذخیره کند در حالیکه UEFI یک سیستم جداگانه به نام سیستم پارتیشن EFI برای ذخیره کردن چندین بوت لودر دارد. در بخش مدیریت ، ما چندین گزینه برای پیکربندی تنظیمات مختلف مربوط به سیستم داریم که از این جمله می توان به System Time و DNS Server و NTP و Unisphere Central و Unisphere IPs و Remote Logging و Failback Policy و Performance و Encryption اشاره کرد. گفتنی است که که بیشتر منابع تغذیه که با توان بالاتری به فعالیت میپردازند راندمان بهتری دارند. به عنوان مثال راندمان یک پاور سرور 1200 وات وقتی با توان 400 وات و 30 درصد ظرفیت به فعالیت می پردازد (توان خروجی 400 وات) در مقایسه با پاور سرور 500 وات که با 80 درصد ظرفیت خود کار می کند و توان خروجی آن 400 وات است ، پایین تر می باشد.

برخی از سرور ها از 100 درصد توان منبع تغذیه اول استفاده می کنند و در صورت خرابی منبع تغذیه دوم را وارد مدار کرده و مورد استفاده قرار می دهند. به عنوان مثال بازدهی و راندمان پاور سروری که برای تامین توان خروجی 270 وات به 300 وات در توان ورودی نیاز دارد ، برابر 90 درصد می باشد. 19.2KWh کیلو وات ساعتی می باشد که این پاور سرور در هر 24 ساعت مصرف می کند. 5. انجام برخی امور مدیریتی همچون به روزرسانی Firmware، مدیریت گروه رسانههای مجازی، فعالسازی مجوز یک گروه و مدیریت کنسول ضبط و پخش سرور. در راهنمای انتخاب پاور سرور مناسب توجه به راندمان آن بسیار مهم است. این کار را از طریق امتحان کردن هریک از پاورها انجام داده و خرابی پاور سرور معیوب را تعیین نمایید. پاور سرور ها از استانداردهای 80Plus برخوردار هستند و برای استفاده بدون وقفه (24 ساعته) طراحی شدهاند. راندمان یک پاور سرور نشان دهنده این است که برای مقدار معینی توان خروجی ، چه میزان توان ورودی نیاز است. اتصال برق را از پاور مورد نظر قطع نمایید. برای این که بتوانیم یک سرور را در یک سازمان مورد استفاده قرار دهیم باید متغیر های زیادی را در نظر بگیریم.

هارد سرور HP 1.2T SAS 10K 12G SFF یکی از هاردهای ظرفیت پایین و مکانیکی شرکت HP برای سرور های مختلف است که بسیار پرکاربرد و پرتقاضا است. هارد محل ذخیره اطلاعات شما هارد است. 1. مکانیزم خنک کردن، سنسورهای تشخیص و تصحیح لرزش و کنترل جریان هوا در هارد سرور با هارد دسکتاپی فرق دارد تا بتواند Uptime بالایی داشته باشد. در راهنمای انتخاب پاور سرور مناسب باید به این نکته اشاره کنیم که منابع تغذیه با راندمان کمتر و مصرف انرژی بیشتر ، هزینه های مصرف برق بالایی دارند. وقتی چرخش فن سرور افزایش نمی یابد: نشانۀ روشن نشدن عادی پاوراست. این سرورها از آخرین پردازنده اینتل E5-2600V4 با ۲۱% افزایش عملکرد و همچنین از آخرین حافظه های HPE 2400MHz DDR4 تا ۳TB و تا ۲۳% افزایش عملکرد پشتیبانی می کنند. سرعت حافظه رم در این محصول برابر با PC4-23400 بوده و از فرکانس 2933 مگاهرتز به همراه تايمينگ CL21 بهره برده است. البته SSD ها، این بازوی مکانیکی را ندارند؛ بنابراین از دیدگاه بررسی عملکرد، مزیت داشتن یا نداشتن دیفرگ کردن SSD تان بهعنوان یک سؤال مطرح میشود. ماژول TPM یا Trusted Platform Module ویژگی دیگر امنیتی در سرورهای اچ پی است که در سرورهای نسل ۱۰ اچ پی از نسخه TPM 2.0 استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *