هر آنچه که باید درباره حافظه های HPE Persistent Memory بدانید

بر روی سرورهای DL380 G9 دو تایپ رم می توان قرار داد و همچنین تکنولوژی آن DDR 4 می باشد. این سرورها قابلیت ارتقا دارند و می توان با رشد و گسترش مشاغل سرور را نیز ارتقا داد. به کارمندان باید آموزش داد و قبولاند که TPM فقط مانند دیگر برنامههای ماهانه نیست و مدیریت کاملاً مقید به برنامه است و مدت زمان زیادی برای اجرای کامل آن لازم است. قابلیت کلیدی Multi-Threading نیز یکی دیگر از مواردی است که برای بالا بردن تاثیر گذاری و بالا بردن قدرت پردازنده ها در زئون ها استفاده شده است. ممکن است در یک سرور فقط دو عدد پردازنده زئون ببینید و در سرور دیگر تا ۳۲ عدد پردازنده زئون را در کنار هم مشاهده کنید که همزمان با هم در سرور کار میکنند. میتوانند حتی تا ۳۲ عدد پردازنده در کنار هم به صورت همزمان کار کنند و بهترین گزینه برای انجام فرآیندهای Multi-Threading هستند. در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. تکنولوژی HPE Persistent Memory، حافظه دائمی و پایداری ارائه میدهد که به منظور دستیابی به پایداری ذخیرهسازی سنتی در رمها طراحی شده است و در واقع راهکار ذخیرهسازی است که با سرعت و طول عمر DRAM کار میکند.

mark, marker, hand, write, training, logistics, glass, organization chart, skills, career, knowledge همچنین خازن ها به دلیل این که میل به دی شارژ شدن دارند، کنترلر حافظه به صورت انرژی آنها را ری شارژ میکند. تفاوت سی پی یو پنتیوم با کور در رده پایین تر بودن پنتیوم است چون تکنولوژی ساختِ ضعیفتری دارد و باعث میشود از تمام مدلهای Core i پایینتر قرار گیرد: فرکانس، حافظه L3، گرافیک مجزای داخلی، مصرف برق و AVX و HyperThreading همگی مواردی است که باعث بهتر بودن سی پی یو های Core نسبت به پنتیوم میشود. دو نوع پردازنده اینتل کور داریم: یکی Core i ها هستند و دیگری Core 2 Duo. BMC مخفف عبارت baseboard management controller است که یک سرویس پراسسور مخصوص است که وظیفه آن مانیتور کردن وضعیت فیزیکی دستگاه و سختافزار است مثلا یک کامپیوتر یا یک سرور شبکه و هر سختافزار دیگری. شتاب بخشیدن در ارائه سرویس های IT و تامین زیرساخت ها تا ۶۶ برابر سریعتر. سیستم عامل اپلیکیشنهایی را ارائه میکند که امکان دسترسی به منابع سختافزاری مورد نیاز برای برقراری اتصال شبکه را فراهم میسازد. برای تشخیص نسل پردازنده های اینتل به نامگذاری آنها توجه کنید. شرط اول در استفاده از پردازنده زئون در دسکتاپ و مثلا برای بازی این است که مادر بورد از سوکت های P43 یا P45 پشتیبانی کند.

پردازندههای سری زئون و ایتانیوم از سری پردازنده های کلاس سروری هستند که برای برنامههای سروری مختلف بهینه شدهاند. چیپستهای Pentium Silver مثل N6000 پردازندههای لپ تاپی هستند و فقط برای مصارف عمومی مناسب است. پردازنده پنتیوم در کامپیوترها و لپ تاپ های رده پایین و برای مصارف عمومی کاربرد دارند. سری گلد، پردازندههای دسکتاپی مناسب برای وب گردی، video streaming و مصارف عمومی است. مثلا پردازندههای سری Pentium برای برآورده کردن نیازهای عمومی و سیستمهای خانگی مورد استفاده قرار گرفتند و انواع پردازنده xeon برای استفاده در سرورهای سخت افزاری و انجام فرآیندهای پردازشی سنگین ارایه شدند. مثل Intel Pentium Gold G5500T. 2. در پردازنده های Intel Pentium Gold، حرف پیشوند نداریم، ۴ رقم SKU و حرف پسوند داریم. 1. در پردازنده های Intel Pentium Silver، یک حرف پیشوند سپس ۴ رقم SKU داریم. لپ تاپها با این پردازنده فقط برای کارهای ابتدایی مناسب است چون کند است و بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید و حداقل پردازنده Pentium Gold به جای آن بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.