ویژگیهای سرور HP Proliant DL380p G8

هارد سرور اچ پی 300GB 6G SAS 15K - شرکت افرا فناوری ایکاد سرورهای سری HPE DL380 از پرفروش ترین سرورهای جهان هستند با عملکردی عالی ، امنیت ، مقیاس پذیری و کارآیی بسیار بالا و به همراه تنظیمات منعطف که باعث می شود این دست سرورها برای استفاده در هرگونه مشاغل و کسب و کاری مناسب باشد و به همراه گارانتی جامعی که دارد آن را برای هر نوع محیط سروری ایدهآل میکند . سرور HPE proliant DL380 GEN9 4LFF ، دارای 22 هسته پردازنده است که با خانواده E5-2600v4 سازگاری دارد. فضای ذخیره سازی در سرور HPE ProLiant DL580 G10 به صورت نصب درایوهای SFF با درگاه های SAS/SATA و NVMe می باشد که میتوان از انواع درایوهای ذخیره سازی HDD یا SSD استفاده کرد. در این هارد درایو می تواند تا 1.2ترابایت را بدون هیچ مشکلی ذخیره سازی کرد. سرور DL360 Gen9 به صورت OnBoard دارای یک کارت شبکه چهار پورت به مدل 331i است که میتواند اطلاعات را با سرعت 1Gb بر ثانبه انتفال دهد .البته بدیهی است که در صورت نیاز به تعداد پورت بالا تر و یا سرعت انتقال بالاتر میتوانیم از کارت شبکه های دیگر بر روی اکسپنشن های این سرور استفاده کرد . نسل های جدید تجهیزات کامپیوتری باعث شده است تا به سرعت قطعات و تجهیزاتی تولید شوند که به روز بوده و قابلیت های جدید بیشتری داشته باشند که این محصول از انواعی است که ظرفیت ذخیره سازی بالایی دارد.

HPE ProLiant DL360 Gen10 Rack Server GIF Gfycat تا به اینجای کار ظرفیت به کل پارتیشن اضافه شده حال می بایست تعیین کنیم که فضای اضافه شده به fedora-root اضافه شود. خب، به راحتی می تونیم دیسک های باقیمانده رو به pool اضافه کنیم. افزایش فضای هارد در سرور لینوکس فدورا به پایان رسید . یک RAID-5 Vdisk، می تواند شامل حداکثر 16 هارد درایو باشد که در RAID-50 دو برابر می شود. به نوعی می توانیم UEFI را به عنوان یک BIOS مدرن و پیشرفته با توانایی های بالا در نظربگیریم. ویژگیهای مجازی سازی پیشرفته مانند Remote Snapshot Replication و Virtual Tier Affinity و Snapshot Space Management از مزایای این SAN استوریج اچ پی است. نسخه پیشرفته این نرم افزار نیازمند تهیه لایسنس است. به علاوه Hyper-V در ویندوز سرور برخی قابلیتهای خاص دارد که در نسخه ویندوز 10 نمییابید. با این حال ویندوز 10 هرگز برای این که یک فایل-سرور در مقیاس بزرگ باشد، طراحی نشده است. طرز کار یک سرور بسته به این که چه کاربردی دارد متفاوت است. This data was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

6. مک آدرس در EEPROM: آدرس یونیکی است که به کارت شبکه داده میشود تا بسته های اترنتی به کامپیوتر منتقل شوند. نسل ۹ سرور HP جزو چدید ترین مدل ها می باشد که تا سال ۲۰۲۰ عرضه می شد و به تازگی از رده تولید خارج شده است. در سال 2009، بیش از 90 شرکت کارگروه های مختلفی را برای شروع کار فنی بر روی درایوهای NVMe تشکیل دادند. این برند پس از تملک ، به دلیل ترکیب عملکرد ، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن ، به عنوان محصول سال 2018 شناخته شد. این سرورها برای ترکیب و همپوشانی محیط های ابری و نرم افزار محور طراحی شده اند. این مؤلفه نرمافزاری امکان دسترسی به منابع سختافزاری سیستم را فراهم ساخته و سرویسهای وابستهای که برای کارکرد صحیح اپلیکیشنها لازم هستند را تأمین میکند. یک سرور اپلیکیشن برنامهای روی یک رایانه در یک شبکه توزیعیافته است که منطق بیزینس را برای یک برنامه اپلیکیشن تأمین میکند. در این مورد مرورگر وب به عنوان یک کلاینت عمل میکند. ابتدا در مجازی ساز هارد سرور را به اندازه ای که میخواهیم افزایش میدهیم برای این کار در سرور مجازی مورد نظر بر روی گزینهEdit Virtual Machine Setting کلیک میکنیم.

این دستگاه ممکن است یک «سرور اختصاصی» (dedicated server) باشد و یا برای مقاصد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. روند افزایش خرابیها به گونه ای گردید که کمیت و کیفیت تولیدات را تحت شعاع قرار داده و اسباب نارضایتی صاحبان صنایع را فراهم نمود. یک کنسول مدیریتی به مدیران سستم امکان میدهد که منابع سختافزاری مشخصی را به هر سرور مجازی اختصاص دهند. تفاوت بین یک سرور و یک رایانه دسکتاپ را در بخشهای بعدی این راهنما توضیح خواهیم داد. در ادامه مراحل کار با این نرم افزار را خواهیم گفت. در مراحل بعدی نیز Enter را می زنیم . سرور ایمیل به اپلیکیشنی گفته میشود که ایمیلهای ورودی را از کاربران لوکال یعنی افرادی در همان دامنه و از فرستندگان ریموت دریافت کرده و همچنین ایمیلهای خروجی را به مقاصدشان ارسال میکند. Synergy یعنی مناسب HPE Synergy Compute Nodes ها است. کمپانی قدرتمند HPE توانسته است که نیاز کاربران خود را به چنین محصولی به خوبی شناسایی کند و در این راستا اقدام به تولید سرور HP سری G10 ، کرده است . از طرفی ابزارهای مختلف ذخیره سازی، از جمله هارد دیسک ها، DVDها، BlueRay و غیره نیاز به بستری امن جهت نگهداری، مدیریت و جلوگیری از آسیب دارند.

This was generated by .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.