پارت نامبر این رم سرور 726720-B21 میباشد

HP ProLiant DL360 G9 1U rack szerver - JTC :: A működő ... سرور اچ پی HPE DL380 GEN9 دارای ۶ عدد Expansion slots است که از این اسلات ها میتوان برای قرار دادن Expansion cart ها بر روی سرور پرولیانت HPE DL380 GEN9 قرار داد. یکی از محصولات محبوب ، منعطف و قدرتمند این تولید کننده، سرور hp dl380 g8 آن می باشد. یکی از محصولات جدید ، محبوب ، منعطف و بسیار قدرتمند این تولید کننده، سرور DL560 از خانواده Proliant و سری Gen8 آن می باشد. سرور HP Proliant DL380p Gen8 یکی از پر فروش ترین سرور های hp از نوع نسل 8 با برند HPE می باشد. هارد پیشفرض سرور HP G8 DL380p ، یک عدد هارد HP 300GB SAS 10K میباشد . تعداد پینهای DDR4 دستاپی 288 عدد است در حالی که DDR3 دارای 240 پین بزرگتر است.رم های ddr4 در ظرفیتهای 4 الی 16 گیگاباتی تولید میشوند.DDR3 از نظر سرعت تبادل داده، محدودهی 800 الی 2133 مگاهرتز را پوشش میدهد.

همانطور که میدانید سرور مجازی بر روی سرورهای فیزیکی میزبانی می شوند که این سرورهای فیزیکی مانند هر دستگاه کامپیوتری دیگری یک سری مشخصات و منابع سخت افزاری دارند؛ این مشخصات و منابع از جمله رم ، cpu و فضای دیسک به هر حال محدود هستند و تفاوت اصلی سرورهای مجازی حرفه ای با سایر سرورمجازی این است که این سرورهای فیزیکی به تعداد کمتری تقسیم میشوند و سرورهای مجازی کمتری روی آن ها ارایه میشود، ومنابع بصورت کاملا اختصاصی در اختیار سرور مجازی شما قرار میگیرد؛ علاوه بر این سرور مجازی حرفه ای گنجه هاست بر روی سخت افزارهای قدرتمندتری از جمله هارد NVMe، CPU قدرتمندترو Ram با فرکانس بالاتر ارایه می شوند که طبیعتا جهت تهیه آن بهای بیشتری پرداخت میشود. این شرکت یکی از کمپانی های بزرگ دنیا است که تولیدات متنوع آن توانسته است به بازارهای جهانی راه یابد. از این زیرساخت­ها برای اجرای بارهای کاری و برنامه­های متنوع در محیط­های سنتی و ابری چندگانه استفاده می­شود. خنک سازی سرور نیز زمانی که از هر چهار cpu استفاده می کنیم توسط شش فن قدرتمند که در مقابل سرور قرار گرفته انجام می شود. که به کسب و کار شما قابلیت اعتماد و اطمینان پذیری و نیز کاهش ریسک را ارائه می دهد.

همچنین این شرکت به مدت پنج سال تعمیرات و پشتیبانی کامل سرورهای شما را به صورت حضوری و تلفنی تعهد مینماید. این پاور سوپرمایکرو به صورت ۴ یونیتی می باشد . ویژگی های فروش پاور سرور HP استاندارد مدل ۷۵۰W Common Slot Gold : 1- منابع تغذیه HP Common Slot Gold تا ۹۶% بهره وری نیروی برق را فراهم می نماید که باعث کاهش نیروی برق مورد نیاز سرورها شده و تلفات انرژی برق در دیتاسنتر را کم مینماید. پاور سرور HP ۱۲۰۰W Platinum Common Slot با پارت نامبر ۶۵۶۳۶۴B21 نامگذاری شده. پاور سرور HP مدل ۷۵۰W Common Slot Gold : بهترین مدل و پر فروش پاور سرور HP مدل HP 750W Common Slot Gold که یک پاور قدرتمند با کارایی و بهره وری بسیار بالا می باشد که باعث می شود سرور پایداری خود را حفظ کند و در شرایط باری سنگین از Down شدن سرور جلوگیری می کند. فروش پاور سرور HP مدل ۷۵۰W Common Slot Gold بیشتر برای نسل HP Proliant Gen8 میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *