پاور سرور اچ پی HP Proliant 1000W Power Supply با پارت نامبر 379123-001

کیونپ یک شرکت تایوانی متخصص در لوازم ذخیره سازی شبکه (NAS) است که برای ذحیره سازی .اشتراک گذاری پردازش ومباحث نظارت تصویری استفاده می شود.کیونپ NAS یا Network Attached Storage، … QNAP has also powered their TVS-1271U-RP with an Intel Haswell processor, including Pentium, Core i3, Core i5 and Core i7 options, which gives users the flexibly build their NAS based on individual needs. پردازنده Intel Xeon Silver 4210R از سوکت FCLGA3647 برای اتصال به مادربورد استفاده می کند. امروزه درایو حالت جامد با حافظه اس اس دی Solid Stade Drive با نام اختصاری SSD بر پایه تکنولوژی چیب NAND تولید می شود و دارای هیچگونه دیسک یا موتور چرخان نیست که این نوع حافظه بعضا و اشتباها به عنوان هارد دیسک نام گذاری شده است . تصور کنید حجم بالایی از اطلاعات همواره در حال انتقال است و سرعت انجام این روند اهمیت بالایی دارد و این موضوع با نوع رمی که در سرور استفاده میشود در ارتباط است.

CPU (واحد پردازش مرکزی) در یک کلام مغز سرور است! این وظیفه در سرورها بر عهده CPU است. بنابراین، CPU سرور نیازمند این است که بداند دستورالعمل بعدی چیست. قدرتی که برای یک پاور کامپیوتر اعلام میشود، حداکثر توانی است که در حالت پیک (حداکثر) توسط پاور ارائه میشود؛ در حالی که در حالت پایدار، قدرت پاور به مراتب کمتر از میزان اعلامشده است. رای نگار بعنوان نماینده محصولات کیونپ در ایران ، آماده عرضه و ارائه محصولات کیونپ برای ذخیره سازی امن و سریع میباشد. هزینه هر ۲۰ گیگابایت هارد اضافی ۱۲,۰۰۰ تومان میباشد. نسل های مختلفی از iLO وجود داشته است که هر نسلی با یک عدد تک رقمی ذکر شده اند مانند iLO2. با توجه به عملکرد های بالا و گذشته استوریج MSA که به قابل اعتماد بودن و سادگی در کار مشهور است و مناسب بودن این ذخیره ساز برای اکثر کسب کارهای کشورمان به این نتیجه می رسیم که استوریج MSA 2052 هم عملکرد مناسبی را دارا است و مقرون به صرفه است و می تواند نیاز خیلی از سازمان ها و شرکت ها را را براورده سازد و از over designهای مرسوم جلوگیری نماید. دیتای بسیار زیاد، زمانِ محدود و همین طور ظرفیت محدود برای ذخیره کردن این دیتاها، چنین چالش هایی را باعث می شوند.

این تکنولوژی حجم فایل ها را بهینه کرده و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. تکنولوژی کیونپ (QNAP) موسوم به QuDedup با روشی به نام “حذف اضافات” (یا deduplication) امر پشتیبان گیری را ساده تر و سریع تر می سازد. اپل تصمیم گرفت که EFI را در سال 2006 در معماری اینتل در مک خود تغییر دهد، اما تولیدکنندگان رایانههای شخصی این روند را دنبال نکردند. طراحی جدید این سرور با پشتیبانی از نسل نوین سی پی یوهای اینتل سری GOLD و Platinum که توان بالاتر 28 درصدی در پردازش اطلاعات و 17 درصدی در تعداد هسته های سی پی یو را دارا می باشد. با کیونپ، کابوس پشتیبان گیری دیگر واقعا تمام می شود! هنگامی که بحث پشتیبان گیری (بک آپ) به میان می آید، چالش هایی مطرح می شود که مدیرانِ آی تی هر روز با آن مواجه هستند. به همین خاطر هست که می بینید در سری های جدید SPP دیگه فقط سری G9 و G10 پشتیبانی میشه. ممکن است شما در هنگام خرید سرور HP در میان انواع مدل های آن دچار سردرگمی شوید و نیاز به مشاوره داشته باشید. شرکت آمریکایی تولید کننده تجهیزات شبکه است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *