پردازنده سرور Intel Xeon E5-2698 V4 : Ebpnovin

اگر یک درایو Fail شود به دلیل اینکه در هر درایو اطلاعات پریتی به شکل نواری در آمده است، آرایه رید به فعالیت خود ادامه می دهد. به هر شکل TPM چیست ؟ و می توانید با استفاده از مرورگر، سرور خود را پیکربندی کنید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در اتاق سرور و پشت هر سرور ندارید. رید کنترلر (RAID Controller) به یک کارت یا تراشه میگویند که میان سیستم عامل و درایوهای استوریج (معمولا هارد دیسک درایوها) قرار دارد. RAID وظیفه مجازیسازی درایوهای فیزیکی استوریج را برای بهبود عملکرد و ایجاد خاصیت افزونگی داده برعهده دارد. RAID تأمینکننده خاصیت افزونگی داده و یا بهبود عملکرد هارد دیسک درایوها است. از آنجایی که هارد های SSD برخلاف هارد های HDD ، دارای Platter های متعدد و موتور Spindle نیستند، پس عملا بسیار سبک تر خواهند بود بصورتی که میتوان گفت یک هارد SSD حدود یک هفتم وزن یک هارد HDD را دارد. ۳- روش نواری یا Striping: در این روش داده ها در اندازه های مساوی تبدیل به بلوک می شوند و به صورت تک تک در RAID ذخیره می گردند به صورتی که روی چند دیسک، پارتیشن های Striping وجود دارد. This data has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

HP 418315-001 ProLiant DL380 G5 5160/3.0GHz 2P 4GBR 2U ... دیگر تکنولوژی های به کار رفته در پردازنده مخصوص سرور اینتل Xeon Silver 4208 شامل VT-x (ایفای نقش سی پی یو در قالب چند پلتفرم مجازی و تقسیم وظایف برای اجرا به چند بخش)، VT-d (ارتباط با کیفیت تر با تجهیزات ورودی/ خروجی I/O جهت بهبود وضعیت عملکرد آنها در محیط های مجازی)، EPT (پیج بندی و ایجاد جدولِ دیتا برای برقراری ارتباط بهینه تر با مموری) و همگام سازی با مموری جهت اجرای سریع تر پردازش های چند رشته ای می شود. یک شبکه ی کامپیوتری تشکیل شده است از حداقل دو سیستم کامپیوتری که جهت اشتراک گذاری منابع به هم وصل شده اند. در توسعه سازمانی، فضای ذخیره سازی بسیار اهمیت دارد اما ما به دنبال این هستیم که نه تنها از دیدگاه فضای ذخیره سازی بلکه از دیدگاه کلی تر یعنی مجازی سازی نیز سرور رکمونت اچ پی DL380p بررسی کنیم. لایههای گرد و غبار باعث گرم شدن بیش از حد میشوند زیرا تهویه مناسب در رایانه شما امکان پذیر نیست و به دلیل وجود گرما ، روند کلی آن کند میشود. رید کنترلر (RAID Controller) عموما به سختافزار آن اشاره دارد.

RAID 2 انعطاف پذیری و راندمان کمتری نسبت به رید ۵ و ۶ دارد و استفاده از آن تقریبا منسوخ شده است. هم چنین تمام تمرین ها، شامل پرسش های درک مطلب، چند گزینه ای جای خالی و پرسش های مربوط به کلمه های جدید پاسخ داده شوند. در این صورت BIOS به تنظیمات کارخانه ریست می شود و تمام تنظیماتی که روی آن ذخیره شده بود، از بین می رود، البته این موضوع یک مزیت هم دارد و آن این است که زمانی که شما روی BIOS پسوورد ست می کنید، در صورتی که آن را فراموش کنید، می توانید با خارج کردن باتری CMOS به مدت چند دقیقه، تمام تنظیمات بایوس را ریست کنید تا قادر باشید مجددا وارد بایوس شوید. برای مثال از ویندوز 7 به قبل، نسخه های 32 بیتی ویندوز قابل استفاده در حالت UEFI نیستند. ظرفیت NVMeها از ۲ ترابایت به ۴ ترابایت رسیده و در صورت استفاده از ۲۰ عدد NVMe، ظرفیت ۸۰ ترابایت فراهم میشود. این نوع رید از پیکربندی آیینه ای برخوردار است و برای راه اندازی آن به دو دیسک یا تعداد زوجی از دیسک ها نیاز است. HPE MSA 2052تمام اتصالات مورد نیاز برای یک کسب کار دارا می باشد می تواند با ارائه Fibre Channel (8/16) یا iSCSI 10GbE ports برای هر کنترلر پشتیبانی نماید.

به ازای هر کنترلر هم 8 گیگابایت کش دارید. می باشد. همچنین برای آرشیو داده که مدت زمان طولانی نگهداری می شوند مناسب است زیرا فقدان داده ندارد و می تواند با خرابی دو دیسک نیز به کار خود ادامه دهد. نرم افزار Unisphere همچنین امکان مدیریت متمرکز کلیه تجهیزات ذخیره سازی را در قالب یک کنسول مدیریتی واحد فراهم می کند. برای راه اندازی RAID 6 به ۴ دیسک نیاز دارید که دوتای آن برای پریتی و دوتای دیگر برای ذخیره اطلاعات استفاده می شود. داده را به فرمت سیگنال در میآورد. ذخیره داده در رید یک به اینصورت است که داده ها روی یک ارد دیسک ثبت می شوند و یک کپی از آنها روی دیگر ذخیره می گردد. سرور HP ML350 G8 – 8 sff حداکثر تا ۳۸۴ گیگابایت حافظه ی رم پشتیبانی می کندکه با توجه به قیمت و نوع سرور بسیار مقرون به صرفه می باشد.از جمله سایر مزیت های این سرور می توان به کم صدا بودن آن اشاره کرد.به نحوی که راحت و بدون صدا می تواند زیرمیز کارشماقرار بگیردو وظیفه ی انجام هرنوع پردازشی را به آن با خیال راحت بسپارید براي پشتيباني ازكارو تجارت خود مي توانيد حتي در زمان خرابي برق يا خطاي حافظه و ديسك به سرور HP Proliant ML350p Gen8 اعتماد كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *