پشتیبانی از 200

Da HP nuovi tablet Android e Windows per le aziende انعطاف پذیری این استوریج چه در حال حاضر و چه در آینده حائز اهمیت است و با وجود آپگریدهای Data- in-Place هزینه مهاجرت و توسعه هارد درایوها کاهش مییابد. سیستم HPE MSA 2050 SAN Storage، ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیر بودن در جهت رشد در حال حاضر و آینده و همین طور ویژگی های پیشرفته ای که ممکن است انتظار نداشته باشید در طیف پایین قیمت دست یابید، را در اختیار شما قرار می دهد. MSA 2050 ذخیره سازی ایدا آل برای کسب و کار های کوچک و رو به توسعه می باشد، این ذخیره ساز برای اجرای برنامه های کاربردی سنگین با استفاده از حافظه های فلش طراحی گردیده است ، این دستگاه اجازه نخواهد داد تا هزینه ایی که بابت آن کرده اید بی ارزش شود، MSA 2050 ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیری و امکان رشد و توسعه را به شما می دهد، این ذخیره ساز با امکانات پیشرفته و قابلیت پشتیبانی از هاردهای نسل جدید SSD , SAS فایبررهبری صنعت IT در هشت سال گذشته به خود داده است،فروشی در حدود 500 هزار دستگاه در دنیا اکنون با سرعت و توان دو برابر و با همان قیمت قبلی ارایه می گردد، این دستگاه توانی در حدود 200 هزار IOPS همچنان بهترین ذخیره سازی است که از فلش ها پشتیبانی می نماید و با قیمت پایین عرضه می گردد.

در سال ۲۰۰۸ زمینلرزه ۸ ریشتری در استان سیچوآن در چین ۶۹٬۰۰۰ کشته، ۳۷۴٬۰۰۰ زخمی و ۴٫۸ میلیون بیخانمان برجای گذاشت. پیکربندی ENERGY STAR صرفه جویی انرژی و صرفه جویی در هزینه را نشان می دهد. درایو ها در دو pools پیکربندی شده اند که هر pool متعلق به یک کنترلر میباشد. انواع تکنولوژی پردازنده ها. 12800, DDR3, DL, Dual Rank, HP 4GB Dual Rank x4 DDR3-12800R, ML, انتخاب رم سرور, انواع رم سرور HP, چه رمی برای سرور مناسب است ؟ چرا سرور HP را انتخاب کنیم؟ این دستگاه برای شرکت های کوچک و متوسط رو به رشد بسیار مناسب است چرا که با توجه به نیاز و بودجه می توان روی آن هاردهای SAS و SSD را قرار داد و به مرور زمان آنها را اضافه کرد. همچنین در طراحی این استوریج، سازگاری آن با hp سرورهای پرولیانت نسل ۱۰ مورد توجه است. بسته به نوع استفاده از هاردها و حساسیت محیطی که از آنها استفاده میکنید، باید عمر مفید هارد درایوها را همواره مورد توجه قرار دهید. یعنی داده های که روی آنها ذخیره می شد حتی زمانی که سیستم خاموش هم باشد داده ها از بین نمی رفت که این به خاطر پوششش مغناطیسی در بالی پلاتراست که روی آن کشیده شده و وقتی شما می خواهید از اطلاعات ذخیره شده خود استفاده کنید یک بازوی مکانیکی روی دیسک در حال چرخش قرار می گیرد و اطلاعات شما برای شما به نمایش در می آید.

شما می توانید از هاردهای SATA، SAS یا (اگر احساس می کنید بودجه شما مناسب است) درایوهای SSD برو روی این سرور قرار دهید. می توانید بر اساس مقیاس مورد نظر خود شروع کنید و سپس با هر ترکیبی از solid state disks (SSD) و lower-cost midline SAS-based drives ارتقا دهید. Automated Tiering را به صورت دینامیک، در پاسخ به تغییرات حجم کاری انجام میدهد درنتیجه نیازی نیست شما خودتان آن را انجام دهید. در اندازه کوچک با آن شروع کنید و در صورت نیاز، با ترکیب درایوهای SSD ،SAS و Midline SAS آن را ارتقا دهید. سیستم HPE MSA 2050 SAN Storage، ذخیره ساز قدرتمندی است که برای سرعت بخشیدن به برنامه های مقرون به صرفه طراحی شده است و برای دفاتر کوچک و سیستم کنترل از راه دور بسیار مناسب است. این استوریج HP یک سیستم Flash-Ready و مقرون به صرفه است که برای سرعت دهی به نرم افزارها و استفاده در شعبات راه دور طراحی شده است.

配 置 RAID-布 布 扣 移 动 版-m.bubuko.com سخت افزار KVM قیمت بالایی دارد و راه اندازی آن برای دیتاسنتر ها هزینه دارد. یکی دیگر از امکانات این دستگاه داشتن تکنولوژی iLO بوده که امکان دسترسی کامل این دستگاه را از راه دور میدهد که مناسب برای سرور های است که نیاز مبرم بر مانیتورینگ آن ندارد . امکان ارتقای MSA 1050 به SAN استوریج MSA 2050 وجود دارد که با آپگریدهای data-in-place در عرض ۱۵ دقیقه قابل انجام است. شما میتوانید دادههای خود را به صورت Data-in-place آپگرید کنید تا مهاجرت داده را حذف کنید. برای این که دسترس پذیری اپلیکیشنها، Remote Replication و Instant Recovery فراهم شود، از ۵۱۲ تا Snapshot پشتیبانی میکند پس ریکاوری سریعتر را فراهم میکند. تکنولوژی Vitualized Snapshot حفاظت از داده و Instant Recovery را فراهم میکند. نرمافزارهای آن هم برای متخصصین و ادمینهای شبکه، ابزارهای مدیریتی مناسب و ایدهآلی فراهم میکند. همچنین از آنجاییکه ظرفیت فلش در آن ۶ ترابایت است و از مجموعه نرمافزارهای All-inclusive بهرهمند است، تا ۴۰ درصد صرفهجویی را به ارمغان میآورد. همانطور که در شکل زیر مشخص است، بیتهای توازنی که برای بازیابی استفاده میشوند، به گونهای بر روی هاردها ذخیره میشوند که برای نوشتنشان، نیازی به صف بندی وجود نداشته باشد. استفاده از این استوریج نیازی به تخصص فنی پیشرفته ندارد و این سیستم به طور دینامیک نسبت به تغییرات واکنش نشان میدهد، پس نیازی به عملکردی از سمت شما نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *