پیکربندی و استفاده از پورت ILO – نمایش محتوا – پویش داده نوین

در نهایت هم باید گفت که سرور dl380 g10 برای اهداف مختلف در کسب و کارها و مجموعههای مختلف از مجازی سازی گرفته تا پردازش ابری و رندرینگ سنگین دارای بازدهی بسیار مناسبی خواهد بود و انتخاب بسیار خوبی است. سرور HP ProLiant DL380 Gen9 از پردازنده های Intel® Xeon® E5-2620 v3 با حداکثر ۱۸ هسته، ۱۲G SAS و HPE DDR4 SmartMemory یک و نیم ترابایتی پشتیبانی می کند. این پلتفرم ۵U از چیپست C610 اینتل بهره می برد و از یک یا دو پردازنده Xeon E5-2600 v3 یا E5-2600 v4 با حداکثر ۲۲ هسته پشتیبانی می کند. سرورهای DL طیف وسیعی از کاربردها را پشتیبانی نموده و می­ توان در محیط کسب­ و کارهای بزرگ نیز از آنها بهره برد. در صورتی که ابعاد کسب­ و کار شما متوسط بوده و یا در حال توسعه است، می­ توان برخی از سرورهای ML را ارتقا داده و یا از سری DL بهره برد. سرورهای آپولو دارای کارایی، مقیاس ­پذیری و بهره ­وری بالا هستند و با هدف استفاده در محاسبات با پردازش بالا یا HPC بهینهسازی شدهاند.

از برتا بوئینگ خواسته شد که از اولین مدل ۴۰A رونمایی کند و این تحولی در کسب و کار حمل و نقل هوایی و آغازی بر تولید انبوه هواپیماهای تجاری بود. این سرورها مبتنی بر فناوری SGI NUMAlink است که این فناوری، استانداردی برای اتصال مجموعهای بزرگ از پردازندهها و حافظهها بوده و با هدف پردازش­ های حافظه محور نظیر Microsoft SQL، SAP HANA، Apache Spark و پایگاه داده­ های Oracle در وظایف حیاتی و حساس استفاده میشود. امروزه از هر سه عملیات خرید سرور در جهان، یک سرور از خانواده­ ی Proliant است و مدل DL۳۸۰ در طی چند سال اخیر، پرفروشترین سرور جهان بوده است. منبع تغذیه باید ریسک کمی در خرابی داشته باشند ، کممصرف و باکیفیت باشد.برای تامین انرژی تجهیزات سرور و جلوگیری از، قطع ناگهانی جریان برق و افزایش ضریب اطمینان به یک یا چند منبع تغذیه نیاز داریم. در انتخاب منبع تغذیه مناسب سرور باید به راندمان منبع تغذیه نیز توجه کنیم. هارد سرور یکی از اقلام مهم در مبحث شبکه های کامپیوتری است. در شبکه از تجهيزات خاصی نظير هاب و روتر نيز استفاده می گردد.

آموزش حل مشکل ارور No Bootable Device را می توانید در فارس 98 مطالعه نمایید. این قابلیت داده ها را در مقابل از بین رفتن به علت مشکلات سخت افزاری محافظت می کند. اولین کاری که اچ پی انجام داد این بود که با حذف مدلهای e و p از Gen8، خط تولید خود را ساده کرد. به عنوان مثال شما می توانید از طریق Google Assistant به تلویزیون متصل شوید و فرمان خاموش و روشن شدن تلویزیون را صادر کنید. جابه جایی هوا باعث خنک شدن محیط اطراف و کنترل گرما می شود. و اگر بعد از خاموش کردن یا ریست کردن یا ریست شدن بعد از نوسان برق یا ریست شدن بهر دلیل، در سیستم های RAID ، فایل سیستم خراب به نظر رسید و یا اطلاعات غیر قابل دسترس شدند، از نرم افزار و ابزارهای تعمیر درایو و اسکن دیسک به هیچ عنوان استفاده نکنید. RIB با Remote Insight Light-Out Edition یا RILOE جایگزین شد که فقط برای PCI در دسترس بود. قرار بود با يک قايق تا وسط دريا بروم و آنجا آنها قايقي ميفرستادند و مرا را به قطر ميبردند، رفتم تا وسط دريا که مامورها سر رسيدند و دستگيرم کردند. سرورهای سینرژی قابلیت استفاده در پردازش­ های ابری، مجازی­ سازی و یا استفاده در سیستم ­های Container-Based نظیر Docker را دارا بوده و بصورت نرم­ افزاری توسط APIها، امکان تخصیص منابع سخت­ افزاری و شبکه را فراهم می ­آورند و در نتیجه بسیار مناسب سرویس­ های ابری سخت­ افزاری بصورت HaaS می­باشند. Data has been created by !

با توجه به فضای کمتری که سرورهای DL و BL اشغال می­نمایند، چگالی بیشتری داشته و در گروه High-Density دسته ­بندی می­ شوند. پردازش­ های HPC در مراکز داده یا ارائه دهندگان سرویس ­هایی نظیر وب هاستینگ، پردازش هوش مصنوعی، Big Data و یا اپلیکیشن ­های Super-Computing استفاده می­ شوند. در صورتی که نیاز به پردازش در سطوح حرف ه­ای و یا راه ­اندازی مراکز داده باشد نیز می­ توان از سرورهای تیغه ­ای استفاده کرد که از لحاظ عملکرد شبیه سری DL بوده اما بصورت تیغه­ ی عمودی در داخل رک قرار می­ گیرند. سرورهای اچ پی در ردهها و انواع مختلفی تولید و عرضه شده اند که یکی از این انواع، سرورهای سری پرولیانت اچ پی می باشند که در ایران محبوبیت بسیار بالایی دارند. این مدل هم ، مانند سایر مدل های خانواده ProLiant از قابلیت hot-plug یا تعویض قطعات در حین کار پشتیبانی میکند . تمام قطعات سرور در هنگام کار نیاز به انرژی برق دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.