چگونگی نصب کارت شبکه در ویندوز ۷

وجود ۴ کارت شبکه ۱GbE و انتخاب بین PCIe های ۱GbE, 10GbE یا ۲۵GbE در سرور HP ML350 GEN10 به شما اجازه می دهد تا پهنای باند خود را گسترش دهید. سرور HP ProLiant ML350 Gen9 یک کلاس پیشرو ترکیبی از کارآیی، قابلیت توسعه، مدیریت و اطمینان دارد و قدرت بالای سرویس دهی آن شرایط مطلوبی برای توسعه SMB ها (بلوک پیام سرور / یک پروتکل برای دسترسی از راه دور به فایل ها)، دسترسی از راه دور به شرکت (remote office) و دیتاسنترها پدید آورده است. VE جدید (Virtualization Exception) سخت افزاری برای کاهش سربار در نظارت عمیق حافظه (below the OS) ارائه می دهد که می تواند از سازمان ها در برابر کلاس های جدیدی از نرم افزارهای مخرب پنهانی و حملات zero day حفاظت کند. چنانکه پیشتر گفتیم، در روش میرورینگ تقریباْ نیمی از ظرفیت ذخیرهسازی را باید برای روز مبادا و زمانی که یکی از دیسکها خراب شود کنار بگذارید؛ اما در اینجا تنها یک سوم ظرفیت کل ذخیرهسازی به بلوکهای داده اختصاص خواهد یافت.

8 months ago در سال ٤۹٦ کشیش سنت والنتینوس در امپراطوری رم، ان روز را به عنوان روز سنت والنتین اعلام کرد. در سال ۱۹۸۹ایت الله خمینی رهبر دینی ایران، با اعلام ارتداد “سلمان رشدی” فرد هندی الاصلِ انگلیسی و نویسنده كتاب آیات شیطانی، فتوای مرگ او را صادر کرد. در سال ۱۷۶۶، توماس مالتوس، اقتصاددان انگلیسی دیده به جهان گشود. در سال ۱۹۶۵ پرچم کنونی کانادا رونمایی شد. در سال ۱۹۲٥ عصیان شیخ سعید در ترکیه اغاز شد. در سال ۱۹٤۰اسماعیل جم سیاستمدار ترک متولد شد. در سال ۱۷۷۹ ، جیمز کوک، کاشف اسکاتلندی، کشته شد. در سال ۲۰۰۲هواپیمای مسافربری توپولوف ۱٥٤ ایران در حوالی خرمآباد سقوط کرد و تمام ۱۱۹سرنشین آن كشته شدند. در سال ۱۹۷۰یک هواپیمای مسافربری خطوط هوای دومینیک سقوط کرد و ۱۰۲ مسافر آن کشته شدند. در سال ۱۴۸۳ بابر بنیادگذار و امپراطور ترک نژاد گورکانی در هند متولد شد. در سال ۱۷۳۹نادر شاه افشار، در نبرد کرنال، محمد شاه گورکانی را شکست داده و شهر دهلی را متصرف شد. در سال ۱۹۷۹ ژان رنوار کارگردان پر آوازهٔ فرانسوی درگذشت. در سال ۲۰۱۱ ائلچین حمیداوف هنریشه آذربایجانی درگذشت. در سال ۱۹۹۵ عبدالهفید سعید، رهبر دانشجویان الجزایر، به قتل رسید.

در سال ۱٦٦۳گالیلئو گالیه دانشمند و منجم ایتالیایی به دلیل کشفیات علمی اش که در تضاد با تعالیم انجیل بود از سوی دادگاه انگیزاسیون در رم مورد محاکمه قرار گرفت. در سال ۱۹٤٥ شهر درسدن المان بصورت بسیار سنگینی از سوی نیروی هوایی انگلستان بمباران شد و دهها هزار نفر از مردم شهر صرفا در یک شبانه روزکشته شدند. در سال ۱۹۲٥ احمد شاه قاجار، شاه دمکرات و میهن دوست قاجاری از فرماندهی كل قوا عزل شد و اختیارات وی از سوی مجلسی که به شدت تحت فشار رضاخان سردار سپه بود به وی واگذار گردید. در سال ۱۹۸۳ حمله موشكی مقابله به مثل ایران علیه شهرهای عراق اغاز گردید. در سال ۱۹٦۰فرانسه به رغم مخالفت سازمان ملل متحد و جامعه جهانی، در صحرای بزرگ افریقا بی توجه به جان بومیان منطقه، اقدام به ازمایش بمب اتمی کرد. در سال ۱۹۷۹درگیرهایی خونینی در تبریز اتفاق افتاد. در سال ۱۸۷۲محمدعلی شاه قاجار در تبریز به دنیا آمد. در سال ۱۹۰٦ موسی جلیل شاعر بزرگ تاتار متولد شد. درسال ۱۹۸٥ مهدی باکری در جبهه جنگ با عراق کشته شد. پس از پاک کردن تک تک این پارتیشن ها شما یک فضای بدون نام اضافه خواهید داشت که حجم آن تقریبا برابر با حجم درایو ویندوز شماست.!

در سرورهای نسل 10 هر پردازنده از ۶ عدد NVDIMM پشتیبانی میکند و بنابراین مثلاً در سرور DL380 که دو پردازندهای است از ۱۲ عدد NVDIMM میتوان استفاده کرد که اگر از ماژول هایی با ظرفیت ۱۶ گیگابایت استفاده شود، در کل ۱۹۲ گیگابایت حافظه پایدار (دائمی) NVDIMM خواهیم داشت. همچنین تعداد کانالهای حافظه در نسل قبل 8 کانال و در نسل جدید به 12 کانال رسیده و بنابراین افزایشی 50 درصدی داشته است. در سال ۱۹۹۷ فضانوردان سفینه رفت و برگشت دیسکاوری اقدام به تعمیر تلسکوپ هابل کردند. در سال ۱۹۰۰ بریتانیا از این تاریخ به مدت هفتاد سال تونگا را تحت الحمایه خود قرار داد. به تمام بخش های خارجی سیستم که قابل لمس و تغییر هستند سخت افزار و بخشهایی که به بخش داخلی سیستم مرتبط هستند، قابل مشاهده و لمس نیستند اما بخش اصلی کار را بر عهده دارند. ۴- رکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برطرف کند. به این ترتیب میتوانید سروری تهیه کنید که بیشترین تطابق را با نیازهای شما دارد. شرکت جاده ابریشم رایانه بهعنوان مرکز تخصصی تعمیر سرور، با در اختیار داشتن افرادی حرفهای در زمینه سرور و شبکه قادر است دستگاه شما را عیبیابی کرده و مشکل سرورتان را از هر نوعی که باشد، برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *