گزارش کارآموزی حسابداری آموزش و پرورش دهدز

باکس تبدیل هارد ترنسند ضد ضربه Transcend StoreJet 25CK3 ... البته از سری HPE DL سرور HPE PROLIANT DL380 یکی از پرفروش ترین مدل ها است و برای محیط هایی که دارای رک می باشند، بسیار انتخاب مناسبی است. البته این نکته هم حائز اهمیت است که در مادربرد های جدید، BIOS بر روی یک حافظه Flash قرار دارد. ویژگیهای دسترسپذیری و Serviceability در سطح سختافزار طوری طراحی شدهاند که راهکاری مناسب برای کسبوکارهای کوچک و سرورهای رده پایین ارائه میدهند. این پردازندهها طوری طراحی شدهاند که سرویسهای داده را مطمئن ارایه دهند و رشد قابل توجهی را در I/O، حافظه، ذخیرهساز و تکنولوژیهای شبکه فراهم میکنند و همچنین از تکنولوژیهای Intel Turbo Boost و Hyper-Threading بهره میبرند. در پردازنده های نسل ۱ به ازای هر CPU که در نام آنها M وجود دارد مانند ۸۱۶۰M، ۱.۵ ترابایت است. بر اساس نیاز کاربران انترپرایزی، اینتل همچنان طراحی Platinum و Gold و Silver و Bronze را برای نسل دوم ارایه میدهد که البته خانواده Platinum 9200 که تعداد هسته بیشتری دارد را برای پیاده سازی های High Density عرضه کرده است. البته ممکن است همه با چند مورد را با داشته باشند.

کار App2SD این است که همه نرم افزارهایی که User نصب میکند را به یک پارتیشن درون SDCard که فرمت اون EXT2 یا EXT3 و یا EXT4 از فرمت های پارتیشن بندی Linux هستند انتقال میدهد . در پردازنده های نسل ۲ به ازای هر CPU که در نام آنها M یا L وجود دارد، ۲ یا ۴.۵ ترابایت است مثل : Platinum 8280M و Platinum 8280L . Cascade Lake بر مبنای Skylake ساخته شده و میکرومعماری آن همانند نسل قبل است و فرقی نکرده اما در زمینه امنیت، توسعه ویژگیهای خاص و تکنولوژیها، پیشرفت حاصل شده و در واقع دو پردازنده با کارایی بالا را در یک پکیج ارایه میدهد و این، نویدِ تولدِ نسل جدید است. حتما متوجه شدهاید که غیر از پیکربندیها با حروف جدید که در نسل جدید ارایه شده، مدلهایی که بدون حروف هستند نیز به میزان بیشتری نسبت به نسل قبل از حافظه پشتیبانی میکنند یعنی ۷۶۸ گیگابایت به یک ترابایت رسیده است. به طور کلی ویژگیهای بهتری نسبت به قبل دارند.

AMD و ARM و Intel هر سه متفقالقول هستند که کاربران انترپرایزی طی ده سال اخیر، بسیار متفاوت شدهاند و خواهان کاتومایز کردن و بهینه کردن محصولات هستند و تمایل بیشتری دارند روی چیزی که با مارکت آنها سازگاری بیشتری دارد، سرمایهگذاری کنند و یا اگر چیزی خارج از نقشه راه میخواهند، برای آنها یونیک باشد. نسل دوم پردازنده های انترپرایزی Intel Xeon Scalable، بر مبنای معماری Cascade Lake است و از ۵۶ هسته، مموری Optane و DRAM سریعتر پشتیبانی میکند. نسل دوم پردازنده های انترپرایزی Intel Xeon Scalable، علاوه بر اینکه ۵۶ هسته را فراهم میکنند و با سیستمهای Wolverine برابری میکنند، پشتیبانی از Optane و DRAM سریعتر و پیکربندی های جدید هم فراهم میشود. پردازنده سری ۸۰۰۰ خانواده Platinum با توجه به فراهم نمودن ۲۲۴ هسته (۸ سوکت ۲۸ هستهای) و پشتیبانی از ۱۲ ترابایت حافظه، بهترین انتخاب برای Mission Critical و آنالیز بلادرنگ است و در مقایسه با سه گروه دیگر دارای بهترین کارایی هستند. در سال ۱۹۴۸سازمان جهانی بهداشت تاسیس شد. در سال ۱۹۰۳ باشگاه فوتبال بشیکتاش در ترکیه تاسیس شد. در طی چند سال اخیر، با افزایش نیازهای پردازشی و نیز فضای ذخیره سازی مورد نیاز کاربران در محیط های تحت شبکه، کمپانی های تولید کنندۀ سرور و انواع دستگاه های ذخیره ساز، در تلاش اند تا محصولاتی متناسب با نیازهای کاربران تولید نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *