تفاوت بین UEFI و BIOS چیست و شما کدام یک را باید استفاده کنید؟

Tbilisi in some countries also still known by its pre-1936 international designation Tiflis is the capital and the largest city of Georgia, lying on the banks of the Kura River with a population of approximately 1.5 million people. این استوریج اچ پی با توجه به عملکرد بالا، طراحی فوق العاده و انعطاف پذیر، امنیت و کارایی قدرتمند، عملکرد چشمگیر در پروژه های مجازی سازی یا Virtualization و همچنین قیمت مقرون به صرفه نزدمشتریان بسیار محبوب است. یکی از مزایای اصلی این سری از استوریج های EMC نسبت به مدلهای مشابه خود ، رفع و رجوع کردن کلیه مشکلات و نگرانی ها در خصوص سازگاری سخت افزاری می باشد. از فیچر هایی که بر روی سرور hp قابل شهود میباشد که دارای لایسنس های مختلفی میباشند که باید هنگام خرید این سرور ها ان را مد نظر قرار داد.البته هیچکدام از مشتریان ایرانی این لایسنس ها را مدنظر قرار نمیدهند و دستگاه را به هر صورتی که فروشنده میخواهد تحویل میگیرند بر روی بسیاری از سرور های اچ پی که بصورت دیفالت وارد کشور میگردد برخی از لایسنس ها موجود میباشد و وقتی شما قیمت یک دستگاه خاص سرور hpرا سوال میکنید با قیمت های متفاوت در یک پارت نامبر خاص روبرو می گردید لذا باید قبل از خرید باید کانفیگ های ولایسنس های اکتیو روی دستگاه را نیز مد نظر قرار بدهید. این سامانه امکان نظارت و کار با سرور از راه دور، حتی در زمانی که برای سرور مشکلی پیش آمده است را می دهد.

سوئیچ های S1 ، S5 و S6 را از موقعیت پیش فرض «خاموش» به «روشن» تغییر دهید، پانل دسترسی را نصب کنید، کابل برق را به سرور متصل کنید و آن را روشن کنید. این امر در حالی است که در مدل 2052 این ویژگی به صورت پیش فرض قرار داده است و سبب افزایش تعداد اسنپ شوت ها می شود و سطح عملکردی را فعال می کند. با توجه به اینکه در یک رید از چند هارد دیسک استفاده میشود، سرعت پردازش داده ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده و عملکرد خیلی خوبی را شاهد خواهیم بود. رم سرورها به گونه ای طراحی شده اند که در سرورهای محدودی قابلیت استفاده را دارند اما باید اشاره نمود که این نوع رم سرور در بسیاری از سرورهای پرولیانت اچ پی نسل 8 قابلیت نصب شدن داشته که به این واسطه می توان گفت که می تواند محبوبیت بالایی داشته باشد. شاسی کوتاهتر، طراحی مجدد با گزینه های ارتقاء چندگانه، انعطاف پذیری را فراهم میکند که میتواند به رشد کسب و کار شما و گسترش فعالیت یاری رساند. این سیستم به مشتریان امکان میدهد که بتوانند انرژی مصرفی در سرور خود را مدیریت کند و در هزینه های مصرف انرژی صرفه جویی نمایند.

در این سرور از سامانه OneView استفاده شده است که امکان مدیریت و خودکار سازی عملکردهای سرور را در عین سادگی و راحتی به کاربر و ادمین آن می دهد و با استفاده از آن می توان به راحتی فضاهای ذخیره سازی و شبکه را نظارت کرد. به دلیل سرعت بالای CPU در خواندن و پردازش اطلاعات، و سرعت پایین انواع هاردها و حافظه ها نیاز به یک واسط سریع که اطلاعات را به سرعت در اختیار CPUو حافظه قرار دهد ضروری و حیاتی است. عملکرد بالا در این سرور سبب حذف مصرف انرژی بیهوده در آن شده و اکنون سرور اچ پی dl360 g9 توانسته است با استفاده از سرورهای سری Titanium خود به 96% بهره وری دست پیدا کند به اضافه آن که در این سرور از ماژولار های باطری بک آپ هم استفاده شده است. سرور HPE ProLiant ML350 Gen9 ترکیبی از قابلیتهایی مانند عملکرد بالا، قابلیت توسعه پذیری، اطمینان بالا و کارایی بهینه می باشد که یکی از انتخابهای اصلی برای مراکز داده های سازمانی، گسترش SMB ها و دفاتر ریموت کسب و کارهای بزرگ می باشد.

همچنین این سری سرور اچ پی g9 از حافظه دائمی پشتیبانی میکنند و کارایی بالا و انعطاف پذیری داده ها را ارائه میدهد. ـ اجازه ندهید که سیستم جریان کلی AC فعلی بیش از 80٪ از مدار فعلی مدار AC را داشته باشد. در نسل دوم پردازنده ها، پردازنده های دارای پسوند M یا L باید به ازای هر سوکت، بیش از یک ترابایت حافظه را پشتیبانی کنند. شما می تواند از آداپتورهای داخلی 4x1GbE، HP FlexibleLOM، PCIe Standup 1GbE تا 10/25GbE و یا تا 40GbE استفاده کنید که برایتان پهنای باند انعطاف پذیری ایجاد می کند، که می تواند به راحتی با تمام نیازهای داخل شبکه شما مطابقت و هماهنگی پیدا کند. این ریل کیت سرور از اجزای اصلی یک سرور می باشد و سرورها با نظم خاصی بر روی هم قرار می گیرد و میزان ارتفاع آن برابر با ۲ یونیت می باشد. در ضمن میزان مصرف انرژی نیز با این سری سرورها نیز کاهش یافته است. این سرور سری سرور hp g9، یکی از بهترین سرورهای رک خطی که شامل 4 سوکت است و 4U میباشد. به طور خلاصه این سری از سرورها طراحی ایده آل با چندین انتخاب برای حافظه ذخیره سازی در اختیار شما قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.