رم سرور اچ پی 500658-B21

همچنین سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 با پشتیبانی از HPE Pointnext و پیادهسازی آسان، امکان انتقال به کسبوکار دیجیتالی با چابکی بیشتر و با همه محدودیتهای موجود در بودجه IT را فراهم میکند. پردازندههای AMD EPYC 7000 دارای پهنای باند بیشتر، I/O بیشتر و Core Density بیشتری هستند و با غلبه بر محدودیتهای راهکارهای تک پردازندهای، بهرهوری را افزایش میدهند. کنترولر HBA SAS جدید بر روی این سرور hp به شما پهنای باند 12Gb/s را می دهد .انتخاب یک کارت شبکه با 4 پورت 1 Gb/s و کارت های جدید که تا 40 Gb/s پهنای باند در محیط شبکه را برای شما فراهم می نماید ، از جمله خصوصیات این سرور hp می باشد . رم سرور HP 8GB PC3-12800E DDR3 : رم سرور HP 8GB PC3-12800E DDR3، سومین نسل فناوری DDR SDRAM، رشد زیادی در پهنای باند و مصرف برق نسبت به همتای نسل قدیمی خود (رم سرور DDR2) داشته است.

اما ممکن است خرید نسل آخر این سرورها که معمولاً آکبند هستند، هزینه زیادی داشته و از توان کسب و کار خارج باشد، در این صورت نسل های قبل هم می تواند نیاز کسب و کار را بر آورده کنند اما مطمئناً آنها بصورت سرور استوک یا کارکرده به فروش می رسند. در نتیجه، سازمانها مجبور میشدند سرور دو پردازندهای بخرند تا به کارایی مورد نیاز خود دست یابند. HP ProLiant DL360 برای عملکرد بیشتر در فضای کمتر با طراحی متفکرانه و جدید که تمرکز بر روی حداکثر سازی اجزای ساده شده دارد ، طراحی شده و با استفاده از مزایای اجزای برتر که ظرفیت بالاتری دارند، این خانواده از سرورها به شما امکان ارائه سرور با کمترین اندازه استاندارد که مورد نیاز کاربران شبکه است را می دهد. برای مثال کنترلرهای RAID مورد استفاده در این سیستمها از چنان عملکرد و البته قیمت بالایی برخوردارند که بهرهگیری از آنها در یک سیستم دسکتاپ تنها به معنای اتلاف پول کاربران خواهد بود. پشتیبانی از 190 ترابایت فضای دیسک که مقدار بسیار بالایی میباشد. راهنمای سرور HPE ProLiant DL360 Gen9 – سرورهای HP یا HPE به عنوان یک سخت افزار قدرتمند در شبکه، بسیار پرکاربرد است که در اکثر سازمان ها و کمپانی ها از آنها استفاده می شود.

سرور HPE ProLiant ML30 Gen10، سرور قدرتمندی است که با ظاهر ایستاده و Tower خود، همچنان به عنوان سروری ارزان قیمت، قابل تهیه و خرید است و برای دفاتر کوچک، دفاتر راه دور و شعبات که به طور کلی در رده کسبو کارهای کوچک قرار میگیرند، سروری مناسب و ایدهآل است. سازندگان رایانه های شخصی غالباً یک ماژول پلت فرم استاندارد و مطمئن (TPM) را به عنوان یک ویژگی امنیتی برای نوت بوک ها و دسکتاپ های تجاری خود معرفی می کنند. 3) چشمانداز زیادی باید پذیرفته شود و (TPM) ممکن است یک سال یا بیشتر برای تجهیزات و فرآیند در حال اجرا وقت بگیرد. برخی دیگر نوشتهاند که سرچشمه آن یک برنامه نگهداری است که پیش از 1960 توسط نیپاندنسو، در قسمتهای برقی خودرو در یک کارخانه ژاپنی به کار رفته است. این سرور از نظر سخت افزاری به یک پردازنده 8 هسته ای اینتل زئون Silver 4108 مجهز شده که با فرکانس 1.8 گیگاهرتز امکان پردازش اطلاعات را دارد و می تواند تا 2 عدد پردازنده را پشتیبانی نماید. اسلات PCI-Express 3.0، یک اسلات PCI-Express 2.0 (سه تا با CPU تک هسته ای، و ۶ تا با CPU دو هسته ای) بهره می برند. نگهداری بهره ور فراگیر (TPM) یک برنامه نگهداری کلی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *