16GB PC3-14900 712383-081 – رم سرور 16gb- سرورتیک

به RAID 1 همانا Mirror گفته می شود و حداقل بر روی 2 دیسک و حداکثر نیز بر روی 32 دیسک انجام می شود و توضیحش بدینصورت می باشد که فرض کنیم که می خواهیم این نوع از RAID را بر روی 2 دیسک با ظرفیت 1T انجام دهیم، سیستم بصورت اتوماتیک این دو دیسک را تبدیل به یک دیسک مجازی Logical با ظرفیت 2T می کند و باز هم اطلاعات بصورت بسته های 64k بر روی سطح دیسک ذخیره می شود اما این بار نحوه ذخیره اطلاعات بدینصورت می باشد که تمامی اطلاعات در دیسک اولی ذخیره می شود و همزمان بصورت اتوماتیک یک کپی از اطلاعات با تمامی جزئیات در دیسک دومی نیز ذخیره می شود که در اینصورت اگر بنا به هر دلایلی یکی از دیسک ها خراب و یا سوخت نگران از دست دادن اطلاعات نخواهیم شد چونکه یک کپی از اطلاعات در دیسک دیگری هست و سیستم می تواند بر اساس آن اطلاعات به کار خود ادامه دهد، اما تنها مشکلی که شاید این نوع از RAID داشته باشد کندی سرعت در عملیات خواندن و نوشتن می باشد که تا حدودی سرعت خواندن و نوشتن در این نوع از RAID کم می باشد. آداپتور شبکه USB هم در مادربرد قرار نمی گیرد و شما قطعه ای که شبیه به فلش مموری می باشد را به پورت سیستم خود وصل می کنید و به اینترنت متصل می شوید.

برای استفاده از پورت USB داخلی سرور، باید کیت کابل USB دستگاه خریداری شود. شما میتوانید با فعال کردن این پورت روی سرور و اختصاص IP به آن، به سرور خاموش متصل و آن را روشن کنید. این سرور HP به گونه ای طراحی شده است که از اطلاعات کاربر محافظت نموده و عمر مفید طولانیتری داشته باشد. RAID نوعی فناوری ذخیره سازی داده است که با هدف امنیت و بیشتر داده های ابداع شد.در ادامه برای آشنایی بیشتر همراه ما باشید. این نسل از معماری SkyLake استفاده شده است. همانطور که پیش بینی می شود ، SSD های سامسونگ حاوی سامسونگ NAND باشند ، زیرا این شرکت حافظه تولید می کند. با توجه به شکل بالا چهار دیسک به ترتیب Disk 0 , Disk 1 , Disk 2 , Disk 3 داریم با ظرفیت هایی مثلا 1T که باز هم سیستم این چهار دیسک را تبدیل به یک دیسک Logical با ظرفیت مجموع دیسک ها می کند. سرور آپولو یا HP Apollo از خانواده سرورهای با چگالی فزاینده یا high-density هستند و برای بهره وری و عملکرد بالا طراحی شدهاند. این ویژگی دارای امکاناتی است که بدون دریافت لایسنس پیشرفته می توان به صورت رایگان در اختیار داشت از قبیل دسترسی به BIOS، مدیریت پاور سرور اچ پی مانند خاموش و روشن کردن و راه اندازی مجدد آن، استفاده از بسیاری امکانات دیگر.

001 نیز از بین خواهد رفت حال بوسیله محاسبات زیر و با استفاده از بیت Parity خواهیم توانست داده Disk 1 که از بین رفته بود را دوباره بازیابی کنیم. اگر شما قصد استفاده از ماکزیمم فضای ذخیرهسازی دارید، HP نصب کنترلرهای مخصوص HD/RAID را توصیه میکند. این نوع حافظهها، کارایی بسیار بالایی را به همراه قابلیت اطمینان و بهرهوری فراهم میکنند و اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم میکند چرا که در کسبوکارهای امروزی کارایی و سرعت حافظه را با پایداری در ذخیرهسازی ترکیب کرده است. همینطور ویژگی ها و امکاناتی که شما با این امر مهم بدست خواهید آورد را مورد بررسی قرار دادیم. بنابراین ، در توضیح خرابی می گوید که رسانه استفاده شده فقط می تواند در حالت UEFI راه اندازی شود و در BIOS / Legacy کار نمی کند ، برای راه اندازی آن در این حالت ، باید با استفاده از طرح پارتیشن MBR ، درایو فلش را در Rufus از نو بسازید. به همین منوال داده هایی که در سطرهای بعدی دیسک ها ذخیره شده اند با استفاده از بیت Parity قابل بازیابی می باشد. حجم قابل استفاده برابر با نصف حجم مجموع است.

این تکنیک شامل تقسیم بندی متعادل داده ها میان دو یا چند دستگاه ذخیره سازی ( HDDیا SDD) است. تعداد هسته های این پردازشگر 14 عدد می باشد. کارایی که هر کدام از این پردازنده ها ارائه می دهند حداقل 28 درصد و تعداد هسته هایی که ارائه می دهند 17 درصد ، بیشتر از نسل های قبلی است . این محصول قدرتمند از پردازنده Intel® Xeon® Scalable پشتیبانی می کند که حداکثر 281% افزایش عملکرد را ارائه می دهد. حالا اگر بر حسب اتفاق یکی از هاردها از بین رفت و یا سوخت می توان با استفاده از مقدار بیت Parity آن داده ای که از دست رفته را دوباره بازیابی کرد. حتما تست سرعت بالا را روی سیستم خود بررسی کنید ، توجه داشته باشید که اگر به دنبال سر خط زدن می باشید بحث سر میلی ثانیه است و اگر شما فقط ۱۰۰ میلی ثانیه دیرتر کلیک کنید دیگر ثبت شما در بورس روی ثانیه ۵ به بالا خواهد خورد این به خاطر این نیست که شما ثانیه ۵ درخواست داده اید این به خاطر این می باشد که تمامی درخواست ها ممکن است در ثانیه اول همه به بورس رسیده باشند. اگر به شکل بالا توجه کنیم در سطر اولی داده A1 در Disk 0 و داده A2 در Disk 1 وداده A3 در Disk 2 ذخیره شده است اما در Disk 3 بیت مربوط به Parity ذخیره شده است و در سطر های دوم و سوم و چهارم نیز به همین منوال است اما با این تفاوت که در هر سطر بیت Parity در جای متفاوت است، در حالت کلی با استفاده از بیت Parity می توان داده های هر یک از دیسک ها که از بین رفت را می توان دوباره بازیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *