DiGiBoY › HPE Service Pack For ProLiant Version 2021.11.0

اگر کامپیوتر را به عنوان یک خانه در نظر بگیریم، در این صورت می توانیم BIOS را به عنوان سرایدار این خانه به شمار آوریم، سرایداری که قبل از تحویل خانه به صاحب خانه (سیستم عامل)، چک می کند تا خانه، هیچ عیب و ایرادی نداشته باشد و خانه ای بی نقص را تحویل صاحب خانه دهد. این سرور در این بخش نیز بسیار حرفه ای عمل می نماید. علاوه بر آن که سیستم این دستگاه دارای پاور اضافه (Redundant power) است، صدای فن بسیار آرامی هم دارد. ۱٫ حامل هارد دیسک خالی SFF را که در شکل زیر نشان داده شده است، بردارید و شماره اختصاصی درایو اسلات بارگیری هارد دیسک را در حامل مشاهده کنید. تنها تفاوت در این است که سرور اختصاصی شما بهصورت مجازی است نه فیزیکی. این شکل همچنین شماره های هارد دیسک SFF را در این حامل نشان می دهد. ۵٫ در شاسی ایستگاه کار (نگاه کنید به شکل زیر)، ارایش ریل های دو bay هارد دیسک ۳٫۵ اینچی که در آن حامل هارد دیسک SFF نصب شده است را حذف کنید (دو bay انتهایی در ایستگاه کار HP xw8600). شکل زیر یک حامل پیکربندی شده را با یک هارد دیسک SFF تکی و نصب در ایستگاه کاری HP xw8600 را نشان می دهد.

شرکت اچ پی میکرو سرور جدید (HPE ProLiant MicroServer Gen10) معرفی کرده که می تواند به راحتی جایگزین کامپیوتر دسکتاپ در کسب و کار های کوچک و یا دفتر کاری کوچک و یا مصرف خانگی شود و شما را از خرید سرور های گران با قدرت محاسباتی بسیار زیاد که عمدتاً بدون مصرف باقی می ماند، بی نیاز می کند. ۲٫ برق را از ایستگاه کار جدا کنید. 1- هارد دیسک هایی که مخصوص سرور طراحی میشوند نوع ساختار آن ها duty cycle می باشد بدین معنی که این هارد دیسک ها موظف هستند تمام روز های سال را بدون توقف کار کنند. قیمت سرور HP ProLiant DL380 همانند اکثر سرورهای این برند، بر اساس نوع سخت افزار (کانفیگ) تعیین می شود. اما هدف از این تکنولوژی، ریکاور کردن دیتا در اثر Fail شدن هارددیسک است. اما گاهی مواقع ریبوت شدن کامپیوتر امکان پذیر نیست و با مشکل مواجه میشود. استفاده از هارد های معمولی به جای هارد سرور امکان پذیر است ؟ اختلاف قیمت هارد سرور Sas 10k 1.2 که مخصوصا سرور است با هارد دیسک های معمولی به این دلیل است که هارد دیسک سرور جهت استفاده ۲۴ ساعته و بدون وقفه طراحی شدهاند.

شرکت HPE این هارد درایو را از زمان روشن شدن آن به مدت سه سال تضمین کرده است. در این هارد درایو می تواند تا 1.2ترابایت را بدون هیچ مشکلی ذخیره سازی کرد. این هارد درایو به ترتیب ارتفاع، عرض و عمق: 15.6 در 75.7 در 118.7 میلی متر عرضه شده است. این هارد درایو در شرایط نرمال در ظرف 13 دقیقه می تواند تمام ظرفیت حافظه خود (1.2ترابایت) را خوانده یا نگارش کند. مانند خرید بسیاری از نیازهای خانه یا محل کار، سرور نیز باید با شرایط یا نیاز شما سازگار باشد. بنابراین دقت کنید در هنگام خرید، قطعات تقلبی مانند هارددیسکها و رمهای OEM روی سرورتان استفاده نشود؛ زیرا ممکن است باعث از دست رفتن اطلاعات مجموعه یا خرابیهای مکرر در سرور شود. دقت کنید که حجم دیسک بیشتر از یه DVD5 هست و بنابراین اگه تصمیم بگیرید که اون رو روی DVD بنویسید باید از یه DVD9 استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *