HP Proliant Server DL380 G9

HP ML30 G9 3.5 HPHD NHPPS - Used - HPE PROLIANT ML30 G9 3 ... پلت فرم سرور اچ پی HPE DL380 Gen10 و DL380 Gen9 از دو پردازنده ی Intel Xeon و دو منبع تغذیه پشتیبانی می کند . در سال ۱۹۹۴ در پی تلاش ناموفق جمهوری دموکراتیک یمن ( یمن جنوبی ) برای جدایی از جمهوری یمن، جنگی داخلی در این کشور آغاز شد. در سال ۱۹۷۰نیکلا پادگورنی، رئیس جمهوری شوروی برای یک دیدار رسمی شش روزه وارد تهران شد. در سال ۱۹۹۰مسجد شهر گنجه در جمهوری آذربایجان پس از هفتاد سال تعطیلی در دوران حاکمیت كمونیستها بازگشایی شد. در سال ۱۹۲۷بریتانیا حاکمیت ملک عبدالعزیز را بر نجد و حجاز به رسمیت شناخت که بعدها با ادغام این دو منطقه عربستان سعودی کنونی تشکیل شد. هارد SSD دارای یک کنترلر است که به عنوان پردازنده عمل میکند. میتوان گفت سرور کامپیوتری است با تعداد زیادی هارد دیسک، رم و پاور قدرتمند. این سرور با قابلیت پشتیبانی از ۲پردازنده قدرتمند اینتل ۴هسته ای و ۱۸اسلات برای افزایش مقدار حافظه رم، یک انتخاب مناسب برای نیاز فعلی و آینده شما خواهد بود. پردازنده قوی اینتل مدل Xeon E5-2620v3 با آن سرعت فوق العاده و کم نظیر!

اینتل در سال ۱۹۹۸ کار را روی مشخصات رابط کاربری extensible Firmware (EFI) آغاز کرد. اغلب سیستم عامل های جدید، بوت پارتیشن های بیشتر از ۴ گیگا بایت را مدیریت میکنند. عدم وابستگی NAS به سیستم عامل خاص و سازگاری با NFS و CIFS امکان کار کردن با سرورهای لینوکسی و ویندوزی را برای کاربران مهیا نموده است. مهمترین تغییراتی که این مجموعه از سرورها نسبت به نسل قبلی خود (G9) داشته اند، تغییرات ساختاری در ارتقای سطح امنیت از طریق دخیل نمودن سخت افزار با نرم افزار است بطوریکه اگر کدهای مخرب، فرم ور (Firmware) سرورها را مورد حمله قرار دهند، سرور از طریق تکنولوژی Silicon root of Trust این کدها را شناسایی نموده و کدهای اولیه و اصلی را با عملیات ریکاوی جایگزین آنها خواهد نمود. در این حالت باید از منبع تغذیه مناسبی استفاده شود که استقامت بالایی در استفاده بلند مدت داشته و انرژی را بطور یکپارچه بین سخت افزارها پخش کند. در سال ۱۷۹۷ناتانیل بریگز، در ایالت نیوهمشایر آمریکا، نخستین ماشین لباسشویی را که ساخته بود به معرض تماشا گذارد. در واقع ما در این مدار از پول آپ رجیستر داخلی برد آردوینو استفاده میکنیم که سوییچ بایاس شود. در سال ۱۹۳۹جنگ داخلی ۳ساله و خونین اسپانیا با پیروزی راستگرایان به ریاست ژنرال فرانکو پایان یافت.

در سال ۱۷۳۸پارلمان انگلستان به دولت اسپانیا اعلان جنگ داد. در سال ۱۸٥٤ فرانسه در خصوص کریمه علیه روسیه اعلام جنگ نمود. در سال ۱۹۹۲پیمان ناتو علیه صربستان اعلان جنگ نمود. معجز در سال ۱۳۱۲هجری شمسی بدلیل اعمال فشارها و یا آنچه که خود از انان تحت عنوان “اعلان جنگ” واپسگرایان نامیده، شبستر را ترک و به شهرستان شاهرود رفت و یکسال بعد در سال ۱۳۱۳هجری شمسی در غربت و در فقر و حسرت به دیار باقی شتافت. در سال ۱۸٥٤ جنگ کریمه از سوی امپراطوری انگلستان علیه روسیه آغاز شد. در سال ۱۹۷۸اهالی یزد علیه رژیم پهلوی در اربعین قیام تبریز تظاهرات گسترده ای براه انداختند. در سال ۱۹۹٥ در اروپا پیمان شنگن به اجرا گذاشته شد. در سال ۱۹۷۱پل بغاز در استانبول گشایش یافت و دو یقه این جهان شهر را در دو قاره آسیا و اروپا به هم پیوند زد. در سال ۱۹٤۷کمیسیون اقتصادی اروپا در سازمان ملل متحد تاسیس شد. در سال ۱۹۸٦ لیدی گاگا خواننده مشهور پاپ متولد شد. در سال ۱۸۷۳ معجز شبستری حکیم و شاعر شهیر و طنز نویس آذربایجانی در شهر شبستر متولد شد. وی به همین جهت مغضوب متحجرین و دعا نویسان و اشاعه دهندگان خرافات در قالب تفسیرهای غلط از احکام دین در شبستر واقع شد.

وی جهل و جعل روحانیان مرتجع زمان خود را با اشعار ترکی اش به سخره گرفت و در راستای تکریم مقام علم و نیز تجلیل از منزلت زن در جامعه ان روز به قول خویش جنگید. وی از بیان واقعیات باکی بدل راه نمیداد. همچنین یكی از دست نشاندگان دولت روس در مشهد به نام یوسف هراتی به تحریك روسها، شورشی مصنوعی در مشهد به پا كرد. قوای روس نیز به بهانهی این كه جانِ اتباع آنها در خطر است به شهر مشهد وارد شدند و سپس برای تهدید دولت ایران و نیز بیاحترامی به عقاید و احساسات مذهبی مردم، حرم امام رضا را در روز نهم فروردین ۱۲۹۱ش به توپ بستند و جنایتی دیگر آفریدند. علاوه بر این، عده بسیاری از مردم مشهد در این تهاجم وحشیانه كشته و مجروح شدند. در سال ۱٥۷٦ شاه اسماعیل دوم در قزوین بر تخت سلطنت نشست. دوم اینکه ریپلیکشن می تواند امکان دسترسی به دیتا از راه دور را فراهم کند و سوم این که در مواقع بروز خطا در سایت اصلی، کار متوقف نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.