HP PROLIANT SERVER ML10 – هونامیک

برای برقراری اتصال بین سرور و استوریج MSA باید کارت HBA تهیه کرده و از کابلهای FC برای اتصال استفاده کرد. 16. آیا برنامهای برای اضافه کردن استوریج و یا Tape برای گرفتن بکاپ از سرور دارید؟ فالنیک با دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمترسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. می باشد. از دیگر ویژگی های این سرور قابلیت پشتیبانی از Raid می باشد. در نسل هشتم سروراچ پی DL 380 از نسخه iLO 4.0 و در نسخه نهم سرور DL 380 از نسخه iLO 4.2 استفاده شده که تفاوت این دو پورت در ترافیک آنهاست که از 1 به 4 گیگابایت افزایش پیدا کرده در نتیجه اگر بخواهید از Virtual Media استفاده کنید قطعاً کارتان سریعتر پیش می رود. فن ها نیز بصورت Hot Plug بعد از هارد ها قرار دارند که هوا را از جلوی سرور بصورت یکپارچه و تاثیر گذار به سمت قطعات ارسال کرده و در آخر از پشت سرور خارج می شوند. HPE iLO5 امن ترین و استاندارد ترین سرورهای صنعتی جهان را قادر می سازد که با استفاده از تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust ، از سرورهای خود در برابر حملات محافظت کرده ، نفوذ بالقوه را شناسایی و Firmware اصلی سرور خود را به طور ایمنی ؛ بازیابی کنند.کمپانیHP سرورهای صنعتی خود را به همراه تراشه سیلیکونی سفارشی HPE iLO5 طراحی کرده است .

Proliant یک نام تجاری برای کامپیوترهای سرور HP است که در ابتدا توسط شرکت کامپک توسعه یافته و روانه بازار شدند. با توجه به توان پردازشی بالای سرور اچ پی جی 10، مدل های استوک آنها نیز می توانند تا سالها پاسخگوی نیاز های شرکت ها باشند. 18. آیا سرور به بیش از یک شبکه وصل میشود؟ سرور مناسب سروری است که به لحاظ مشخصات فنی متناسب با مجموعه شما باشد، یعنی مشخصات فنی آن به شکلی باشد که نه کمتر از نیاز مجموعه و نه خیلی بیشتر از آن باشد؛ چراکه هرچه مشخصات فنی سرور بهتر باشد، قیمت آن نیز به همان میزان بیشتر خواهد بود. همچنین میزان ذخیره سازی اطلاعات نیز در این سرور بالا می باشد. آخرین باری که به آخرین تکنولوژی سرور آپگرید شدهاید، چه زمانی بوده؟ هارد ها همانند بیشتر سرورهای انعطاف پذیر اچ پی، Hot-Plug بوده و بدون نیاز به خاموشی سرور، قابل ارتقا و تعویض هستند. همچنین از دیگر ویژگی های هارد دیسک های HPE امکان Common HDD Carriers یا همان امکان تهیه نسخه پشتیبان در دیگر سرورهای بک اسنپ است. سرورهای نسل ۱۰ اچ پی از پردازندههای اینتل زئون سری E5 پشتیبانی نمیکنند و به جای آن با پشتیبانی از چیپست جدید اینتل مدل C621 قادرند از پردازندههای جدید اینتل سری Scalable استفاده کنند.

آخرین نکته در خصوص عملکرد این سرور نیز این است که شما میتوانید متناسب با شرایط از یکی از حالتهای کانال مستقل و یا Lockstep در سرور HPE ProLiant DL580 Gen9 استفاده کنید. سرور HPE DL360 GEN9 نظر دارای ۲۴ اسلات مموری است و برای قرار دادن مموری بر روی این اسلات ها میتوان از مموری های DDR4 SmartMemory استفاده کرد. سرور HPE ML350 Gen9 حداکثر از ۲۴ هارد درایو LFF پشتیبانی میکند و اگر از SAS SSD یا SATA SSD های جدید ۱۲ ترابایتی استفاده شود، حداکثر ظرفیت ذخیرهسازی داخلی در این سرور برابر با ۲۸۸ ترابایت فراهم میشود. اینکه نوع کسبوکار شما چیست و چه آیندهای دارد، مشخص میکند سرور مورد نظر در این سازمان چه نقشی خواهد داشت مثلا: DHCP، Core Banking، AD و … از حداکثر 4 کارت گرافیک پشتیبانی میکند که امکان استفاده و کارایی بالا در برنامه های گرافیکی ویا محیط های مجازی VDI مانند سرویس های اقتصادی، آموزشی، تحقیقانت علمی، تصویربرداری پزشکی فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *