HPE GEN10 TECHNOLOGY PORTFOLIO

ویژگی های HPE DL380 Gen9 مدیریت تعبیه شده توسط مدیریت یکپارچه LightsOut (iLO) HPE ، استاندارد است و به مدیران هشدار ، گزارش دهی و مدیریت از راه دور را می دهد. راستش کمی مایوس کننده به نظر می رسد اگر بعد از خرید محصول موردنظر خود بدانید که انتخاب بهتری هم متناسب با بودجه و نیازهای شما وجود داشته است. امیدوارم مطلب بالا به شما در انتخاب بهتر و مناسب ترپردازنده کمک کند. به عنوان اولین سوال همیشه ذهنمان درگیر این قضییه بوده که آیا مدل مناسبی را انتخاب کرده ام؟ همیشه در زمینه رایانه اختلاف سلیقه وجود داشته و بسیاری از کاربران به جای استفاده از لپ تاپ، یک کامپیوتر دسکتاپ خوب را ترجیح می دهند. سوالات مختلف کاربران در این خصوص ما را به پرداختن در مورد موضوع بررسی پردازنده های کامپیوتر واداشت. در این مدت با بررسی پردازنده های کامپیوتر میتوان به سادگی متوجه شد که از لحاظ سرعت و کارایی یک پیشرفت بزرگ در حال رخ دادن است. تقریبا در اکثر موارد هنگام برنامه ریزی برای یک سیستم دسکتاپ چنین چیزی رخ می دهد، چراکه پردازنده های سری core مدل های زیادی دارند.

اگر قبل از این به صورت مختصری در مورد بررسی پردازنده های کامپیوتر جستجو کرده باشید، می دانید که تعداد هسته های بالا باعث انجام وظایف بیشتر توسط کامپیوتر می شود. اگر شما هم به دنبال ذخیره سازی از نوع فلش که ساده، قدرتمند و مقرون به صرفه اند می گردید شما را با SAN Storage های نسل پنجم HPE MSA 2050 آشنا می سازیم، ذخیره ساز اچ پی 2050 برای اجرای برنامه های کاربردی سنگین با سرعت بالا مناسب می باشد و برای کسب وکارهای کوچک و یا در حال توصعه، راهکارهای Consolidation وJust Right IT مناسب هستند. بسته که به نوع برنامههایی که اجرا می کنید، تفاوت محسوسی را در سرعت احساس میکنید. تفاوت پردازنده های Core i چیست؟ پردازنده های Core i5، Core i7 و Core i3 تا سال ۲۰۱۰ به صورت متداول در سیستم های کامپیوتری به کار می رفتند. بستگی دارد که برای چه کار میخواهید؟ خوب همه چیز به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. به طور خلاصه برای وبگردی، کاربرد روزمره و تماشای رسانه خوب است.

فلز و سرامیک سازنده پین ها و سورخها می بایست تحمل زیادی برای گرمای ناشی از جریان زیاد عبوری در پردازنده داشته باشند. بنابراین کدام پردازنده را باید خریداری کنید؟ EMAIL: آدرس ایمیلی را که می خواهید به گواهی امنیتی وصل شوید ، وارد کنید. جهت خرید تجهیزات شبکه با شمارههای مندرج در سایت تماس به عمل آورید. در سال ۱۹۹۰ شرکت رایانه ای ماکروسافت ویندوز ۳ را منتشر کرد. سپس بوت لودر را بارگیری می کند تا ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری که نصب کرده اید را راه اندازی کند. پردازندههای Core i3 از نسخههای ۶۴ بیتی ویندوز پشیبانی میکنند. پردازندههای دو هسته ای i5 دارای فناوری ۳۲ و ۲۲ نانومتری، پشتیبانی hyper threading، مجازی سازی و Turbo Boost هستند. چرخههای جدید وضعیت بهتری را به وجود آوردهاند و شاهد پیشرفتهای مهمی مانند تغییر پردازندههای جدید از تراشههای ۱۴ نانومتر به ۱۰ نانومتر بودیم. به این ترتیب، هر عملیات I/O به فعالیت روی هر یک از دیسکها نیاز خواهد داشت که معمولا مستلزم چرخش هماهنگ آنها است. آنها دارای چندین هسته و کانالهای متفاوت میباشند که قدرتشان را ردهبندی میکند.

جدیدترین نسل هشتمی آن، ۴ هسته دارد که انجام فرایندها را بسیار روان نموده و حتی امکان تماشای محتوای ۴k 360 درجه را فراهم می کند. سرعت : این ذخیره ساز استانداردهای جدیدی را ارائه می کند که 3 تا 4 برابر رقبا ، نسبت هزینه به کارایی را افزایش می دهد. تفاوت بزرگ دیگر Core i3 با نسخههای بالاتر خود این است که از تقویت توربو پشتیبانی نمی کند. فناوری پردازنده Core i3 شامل پایه دوهستهای، پشتیبانی از hyper threading و مجازیسازی است. همچنین پهنای باند بیشتری جهت انتقال دیتا فراهم کرده وازظرفیت حافظه رم RAM بیشتری پشتیبانی می کنند.این درحالیست که این نسخه تفاوت قیمتی چندانی نسبت به پردازنده های سری قبل Intel Xeon نداشته است. پردازنده Core i3 مناسب چه کسانی است؟ از دو پاور HPE 500w در سرور hp dl380 10 مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین در سال ۲۰۱۶ اینتل بروزرسانی های متنوعی را در چرخه سه مرحلهای، معماری و بهینه سازی پردازنده های خود به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *