HPE ProLiant DL360 Gen10 Server – آوا فناوری ماندگار

File:By Globatlas Adventures - Raid dans le Sahara Occidental - Maroc.JPG - Wikimedia Commons این معماری به کاربران امکان مدیریت DL380 را بدون استفاده از پورت اضافی از چهار ۱GbE درون بورد فراهم می آورد. این سرورها مبتنی بر فناوری SGI NUMAlink است که این فناوری، استانداردی برای اتصال مجموعهای بزرگ از پردازندهها و حافظهها بوده و با هدف پردازش­ های حافظه محور نظیر Microsoft SQL، SAP HANA، Apache Spark و پایگاه داده­ های Oracle در وظایف حیاتی و حساس استفاده میشود. هدف اصلی RAID ذخیره دادههای یکسان در دیسکهای متفاوت برای جلوگیری از از دست رفتن دادهها به هنگام وقوع آسیب و کرش در دیسکها است. برای مثال وقتی شما عبارتی را در موتور جستجوگر وارد می کنید، این عبارت از طریق اینترنت به سرورهایی که تمام صفحات مربوطه را ذخیره کرده اند فرستاده می شود و سپس نتایج از سرور به کامپیوتر شما ارسال می گردد. واژه سرور کاربرد بسیار وسیعی در فناوری اطلاعات دارد و با وجودی که انواع مختلفی از محصولات تحت عنوان سرور نام گذاری می شوند (سخت افزارها، نرم افزارها و سیستم های عامل)، در تئوری به هر برنامه ای که منابع خود را با یک یا چند برنامه دیگر به اشتراک می گذارد، سرور می گویند. سرورهای سینرژی قابلیت استفاده در پردازش­ های ابری، مجازی­ سازی و یا استفاده در سیستم ­های Container-Based نظیر Docker را دارا بوده و بصورت نرم­ افزاری توسط APIها، امکان تخصیص منابع سخت­ افزاری و شبکه را فراهم می ­آورند و در نتیجه بسیار مناسب سرویس­ های ابری سخت­ افزاری بصورت HaaS می­باشند.

رید های 3،2و4 رید های مرسومی نیستند و همچنین مثل سایر رید ها کارایی ندارند به همین علت در این مقاله به آنها نپرداختیم. البته مانند سایر دستگاه های دو پردازنده، نصب رایزر دوم نیاز به پردازنده دوم دارد. CPU Intel Pentium® Processor G3250سری Intel® Pentium® Processor G3250 مدل جدید پردازنده های قدرتمند شرکت اینتل می باشد که از ویژگی های خاصی برخوردار ا.. CPU Intel G1820 Haswell 2.7GHzCPU Intel G1820 Haswell 2.7GHz – سی پی یو اینتل G1820 Haswell 2.7GHz مدل جدید پردازنده های قدرتمند شرکت اینتل می باشد که.. قدرت، امنیت، مقیاس ­پذیری و انعطاف ­پذیری این سرورها از ویژگی­ های شاخص آن­ها بوده و سازگاری خوبی با سیستم­ عامل­ های مختلف دارند که این ویژگی، قابلیت ارتقاء همراه با توسعه­ ی کسب و کارها را فراهم می­ نماید. در سرور DL580 G10 اچپی کنترلر HPE Dynamic Smart Array S100i به صورت پیشفرض وجود دارد که قابلیت پشتیبانی از درایوهای SATA و امکان پشتیبانی از بوت، داده و مدیا را ارائه میدهد.

چه سرور اختصاصی را اجاره کرده باشید، چه از خدمات Coloction استفاده کرده باشید، برای دسترسی به سرور اختصاصی فقط یک آدرس IP اینترنتی به شما داده می شود که از طریق آن به سرور خود دسترسی دارید و با هیچ کدام از تجهیزات شبکه کاری نخواهید داشت. این رید کنترلرها از طریق پشتیبانی از قابلیت سازگاری داده ها امکان ارتقا ساده و آسان را در زمان نیاز به عملکرد و ظرفیت فراهم می کند و همچنین با استفاده از ابزارهای مدیریتی، هزینه کل مالکیت را به حداقل می رسانند. در حالی که وجود فایل در یک سیستم آن را تبدیل به سرور نمی سازد، اما مکانیزمی که این فایل ها را توسط سیستم عامل بین کلاینت ها به اشتراک می گذارد سرور نامیده می شود. رید کنترلر های اچ پی با پشتیبانی از تکنولوژی M.A.R.T، خرابی احتمالی هارد دیسک قبل از بروز آن شناسایی می کند واجازه تعویض مولفه ها را می دهد. به دلیل عدم استفاده از تکنولوژی Parity یا تصحیح خطا، پیاده سازی آن بسیار ساده میباشد. سرورهای آپولو دارای کارایی، مقیاس ­پذیری و بهره ­وری بالا هستند و با هدف استفاده در محاسبات با پردازش بالا یا HPC بهینهسازی شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *