HPE ProLiant DL380 Gen9 – فروشگاه اینترنتی سرور شاپ

علاوه بر این از 4 پردازنده Intel Xeon Platinum و Gold پشتیبانی می کند . در تمامی سرور ها از بهترین سخت افزار های Intel و Supermicro استفاده شده است. و در تمامی مدلهای سرورهای خود بهینهسازیها و پیشرفتهای قابل توجهی را ایجاد کرده است. در ادامه بررسیهای تخصصی سرورهای نسل ۱۰ اچ پی، در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی سرور HPE ProLiant DL560 Gen10 بپردازیم. سرورهای که تحت نسل دهم ارائه شدهاند این قابلیت را دارند که با اکثر فناوریهای موجود شبکه و دیتاسنتر در زمینههای امنیت، ذخیرهسازی، پردازش ذخیرهسازی و شبکه همکاری گستردهای داشته باشد. سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 از تکنولوژی استاندارد صنعتی پشتیبانی می کند که از پردازنده Intel Xeon Scalable با 28 هسته، 12G SAS و حافظه هوشمند HPE DDR4 با سرعت 2933MT/s و ظرفیت 3.0TB بهره می برد.حافظه پایدار HPE DC با DRAM کار می کند تا بتواند سرعت، ظرفیت بالا، حافظه با هزینه مقرون به صرفه و ذخیره سازی را برای انتقال big data ارائه دهد و با استفاده از توانایی ذخیره داده ها، انتقال و پردازش سریع، آنها را پردازش کند.

بدون نیاز به قطعهای به نام SAS Expander میتوان تا ۲۴ هارد را مستقیماً به این نسل از کنترلرها نصب نمود البته این قابلیت روی تمام مدلهای رید کنترلر نسل ۱۰ وجود دارد بیشتر آنها تا ۸ درایو را پشتیبانی میکنند. با توجه به گستردگی پردازنده های اینتل، هر کدام از میزان مشخصی رم پشتیبانی میکنند. وزن آن ها نیز برابر با 1.36 می باشد. عملکرد این راید کنترل برای کار با حافظه های SSD نیز بهینه شده است و اکنون با استفاده از HPE SSD Smart Path این امکان به وجود آمده است که ورودی و خروجی های سریعتری برای کار با حافظه های SSD ایجاد شود. همین امکان در مورد پردازنده و رم هم وجود دارد. بسته به مدل پردازنده مورد استفاده در سرور HPE DL380 Gen10 میزان پشتیبانی رم متفاوت و حداکثر 6TB است. با استفاده از پیشنهاد جدید شرکت اچ پی به نام HPE Trusted Supply Chain، قبل از Boot سرور میتوانید اپلیکیشن ها، برنامه های حساس و داده ها را به صورت ایمن اجرا کنید. طراحی فوق العاده این سرور همراه با Processor ها و حافظه های جدید در کنار FlexibleLOM Adapter ها با امکان بکارگیری سرعت بالا ۱ GbE تا ۲۵ GbE آماده انطباق پذیری کامل با تغییر در نیازهای آینده سازمان ها است.

سرور hp g10 از این فناوریها به صورت کامل پشتیبانی میکند. حوزه ی اصلی فعالیت ما تجهیزات کمپانی HP و به خصوص سرور های این شرکت می باشد. رفتم به عمو نصي گفتم يک جلسه تمرين ميکنم؛ يا به درد شما ميخورم يا نميخورم. پس بهتر است سرور انتخابی شما با توجه به نیازهای واقعی مجموعه و بر اساس بودجهای که برای آن مشخص کردهاید، خریداری شود. این قابلیتها میتواند منجر به توسعه کسب و کار شما و افزایش عملکردهای شما شود و هزینههای عملیاتیتان را به شدت کاهش دهد. HPE ProLiant DL380 Gen10 SFF سرور به طور ایمن برای کاهش هزینه ها و پیچیدگی، خانواده پردازشگر Intel® Xeon® با حداکثر افزایش عملکرد 71٪ و افزایش 27 درصدی در هسته های 2، و همچنین HPE 2666 MT / s DDR4 SmartMemory پشتیبانی از 3TB6 و تا 11%3 سریعتر از 2400 MT/s این پشتیبانی از 12 گیگابیت در ثانیه SAS و حداکثر 20 NVMeدرایو به همراه طیف گسترده ای از گزینه های محاسبه شده است. The HP MSA 1040 array supports SAS Enterprise drives and SAS Midline (MDL) drives. NOTE: Supports NVMe drives in Primary or Secondary location. NOTE: With NVMe support only 1x Double Wide Graphics card is supported.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *