Nas Storage چیست؛ بررسی کامل ذخیره سازی با روش NAS

ذخیره ساز سن اچ پی MSA 2050 Q1J79A راه حلی ایده آل برای مشتریانی است که از اوراکل (Oracle)، مایکروسافت (Microsoft)، محیط SAP و مشتریانی که از تکنولوژی های سرور مجازی مانند VMware و Hyper-V استفاده می کنند. استفاده از PCI express bus به درایوهای NVMe اجازه می دهد عملیات ورودی/خروجی بیشتری را در هر ثانیه (IOP) نسبت به رابط ATA که برای درایوهای قدیمی استفاده می شود، ارائه دهند. F فشار دهید تا فیلد جستجو داخل فایل فعال شود سپس به دنبال Detected boot environment بگردید که در مقابلش یا BIOS را می بینید یا UEFI را. این ذخیرهساز باعث افزایش سرعت باور نکردنی در کسب و کارهای کوچک، متوسط و مشاغلی که بصورت ریموت کار میکنند، میشود. اما برای HTC Magic هر دو مدل 32A و 32B و همچنین HTC Hero که نسل های بعدی آندروید هستند و دارای Rom دو برابر دستگاه های قبلی هستند یعنی به مقدار 512 مگابایت و یک فضای 300 مگابایتی برای نصب برنامه در Phone/Data پارتیشن در دسترس هست نصب این برنامه نیاز به نظر نمیرسد . ذخیرهساز MSA 2050 SAN، تکنولوژی اسنپ شات مجازی شده را فراهم میآورد که می تواند از دادهها محافظت به عمل آورده و بازیابی داده را انجام دهد.

ذخیرهساز HPE MSA 2050 SAN دارای دو کنترلر میباشد و از درایوهای فکتور فرم کوچک(Small Form Factor) پشتیبانی مینماید. ذخیرهساز MSA 2050 SAN دارای قابلیت محافظت از دادهها در محل میباشد و نیاز به جابجایی اطلاعات از ذخیرهساز به دستگاه دیگری نمیباشد. Striping همچنین به کاربران اجازه بازسازی داده ها را در صورت خرابی دیسک می دهد. RAID 6 می تواند در برابر دو خرابی همزمان درایو بدون از کار افتادن یا از بین رفتن اطلاعات مقاومت کند. در سال ۱۸۹۲ احمد جواد یکی از معروفترین شعرای ملی گرای آذربایجان در روستای سیفعلی بخش شمکیر این کشور دیده به جهان گشود. این ویژگی در نسخه های پیشین ویندوز نیز وجود داشت اما در ویندوز 10 عملکرد ویندوز دیفندر بسیار بهبود یافته به طوری که میتوان مانند یک آنتی ویروس قدرتمند با آن برخورد کرد. البته باید توجه داشت که دست دوم بودن یک سرور به معنی از دور خارج شدن یا ضعف سخت افزاری آنها نیست.

در سال ۱۹۹۹ پاپ ژان پل دوم در خلال سفر به رومانی اولین پاپی شد که از یک کشور با مذهب ارتودوکس شرقی دیدن کرد. SSDها (Solid State Drives) عملکرد فوق العاده ای را برای اپلیکیشن هایی که نیاز به عملکرد چرخشی (LOP) تصادفی بالا دارند، ارائه می دهند. پیکربندی آرایه MSA 2050 به گونه ای طراحی شده است که اجازه می دهد تا نصب با ظرفیت کمتری شروع شود و در صورت نیاز بتوان به تدریج ظرفیت را افزایش داد. این یک گزینه عالی برای پیکربندی است که از SSDهای SFF با سرعت بالا یا درایوهای SAS سطح حرفه ای fast SFF در محفظه آرایه پشتیبانی می کند، همراه با درایوهای LFF اقتصادی که برای اهداف بایگانی آماده شده اند، همه در همان آرایه هستند. کلاستر کردن در زمینه های مختلف با اهداف خاصی مورد استفاده قرار میگیره. همچنین قابلیت Remote Replication (تکثیر از راه دور به فرآیندی گفته میشود که میتواند از دادهها در مکانی دیگر محافظت به عمل آورد) با کانال فیبری (FC) و پشتیبانی از iSCSI از راه کارهای مقرون به صرفه برای محافظت از دادهها میباشد. تمامی مدل ها با تراشه تعبیه شده آرایه هوشمند S100i راه اندازی می شوند که RAID 0، ۱، ۵ و ۱۰ را تا ۱۴ درایو SATA پشتیبانی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *