Raid (هارد) چیست؟

البته اگر قصد خرید cpu دارید کاملا متوجه می شوید خرید این سی پی یو ، بسیار مقرون به صرفه تر از Corei5-661 است . این کار معمولاً با اتصال به یک شبکه الکتریکی انجام می شود، یا گاهی اوقات آنها با استفاده از خازن های تصحیح فاز، خود را تحریک می کنند. بسیاری از افرادی که از این محصول استفاده نموده اند، از رضایت بالای خود سخن گفته اند. ژنراتورهای القایی با چرخش مکانیکی روتور خود و ایجاد لغزش منفی کار می کنند. اختلاف پتانسیلی بین مرکز دیسک و لبه (یا انتهای سیلندر) ایجاد می شود ، قطب الکتریکی بستگی به جهت چرخش و جهت گیری میدان دارد. کارت شبکه های Embedded 4x1GbE و انتخابی از آداپتور های HPE PCIe با سرعت 1GbE، 10GbE یا 25GbE انعطاف پذیری در پهنای باند و فابریک شبکه ایجاد میکند، که می توانید خود با نیاز های در حال تغییر کسب و کارتان همراه شده و رشد کنید.

1. در RAID 5 تحمل پذیری و ضریب اطمینان در حد یک هارددیسک است. ژنراتور هموپلار یک ژنراتور الکتریکی DC است که شامل یک دیسک یا سیلندر رسانای الکتریکی است که در صفحه ای عمود بر یک میدان مغناطیسی استاتیک یکنواخت می چرخد. از آنجا که می توانند جریان الکتریکی فوق العاده ای تولید کنند (بیش از یک میلیون آمپر) ولی مورد استفاده قرار نمی گیرند. جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیر، تلاش بر استفاده از منابع طبیعی انرژی مکانیکی (باد ، جزر و مد و غیره) برای تولید برق را بکار می گیرند. دینام اصلی دارای یک میدان چرخشی است که در بالا توضیح داده شده و یک آرماتور ثابت (سیم پیچ های تولید برق) را شامل می شود. از آنجایکه برق تولیدی از این منابع نوسان دارند، ژنراتورهای استاندارد با استفاده از آهن رباهای دائمی و سیم پیچ های ثابت ولتاژ و فرکانس تنظیم نشده را تولید می کنند. با استفاده از مجازی سازی می توان به تعداد دستگاه های کمتری در زیر ساخت پروژه نیاز داست که از نتایج این امر صرفه جویی در مصرف انرژی است زیرا که یک دستگاه فیزیکی نیاز به استفاده از منابع انرژی و نیاز به خنک شدن دارد.که این امر باعث کاهش در مصرف انرژی می شود.

آنها همچنین به تجهیزات کنترل سرعت نیاز ندارند زیرا ذاتاً در فرکانس شبکه متصل شده، کار می کنند. روش دیگر برای طبقه بندی دینام ها، تعداد فازهای ولتاژ خروجی آنها است. برای کار کردن، یک ژنراتور القایی باید با ولتاژ پیشرو تحریک شود. ولتاژ در حالت مدلهای نمایشی کوچک، بیشتر از چند ولت نیست، اما ژنراتورهای تحقیقاتی بزرگ می توانند صدها ولت تولید کنند و بعضی از سیستم ها چندین مولد سری دارند تا ولتاژ بزرگتری تولید کنند. خروجی می تواند تک فاز یا چند فاز باشد. دینامهای سه فاز متداول ترین هستند، اما دینامهای چند فاز مانند دو فاز ، شش فاز یا بیشتر هم می باشند. دینام های کوچکتر بدون برس ممکن است مانند یک واحد به نظر برسند اما در دینامهای بزرگ تر هر دو قسمت قابل تشخیص هستند. یکی دیگر از پیشرفت هایی که سرور HPE DL380 G10 نسبت به نسل قبلی خود داشته است، امکان پشتیبانی از ۳۰ عدد هارد SFF، ۱۹ عدد هارد LFF و ۲۰ عدد هارد NVMe با نرخ انتقال ۱۲ گیگابایت در ثانیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.