RAID چیست و انواع سطوح آن

3 years ago کارت شبکه HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR FIO Adapter نیاز مشتریانی را که خواهان پهنای باند بالا هستند، برآورده نموده و قابلیت پشتیبانی از فناوری 3D Sea of Sensors HP را دارد و ضمن کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی، عملکرد سرور را افزایش می دهد. اگر هنوز برای نصب رم بر روی سرور خود نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید می توانید با کارشناسان نگارنوین تماس بگیرید. ویژگی (Microsoft Virtual Machine Queue (VMQ در سرورهای Windows Server 2008 R2 که با کارت شبکه های VMQenabled Ethernet اجرا می شوند، در دسترس می باشد. اگر احیانا دارای نقص در UPS بوده و یا اصلا UPS ندارید، باید ویژگی نوشتن کش درایوهای مجازی خود را خاموش کنید. مدل فایلی که دانلود می کنید حتما باید مطابق با گوشی شما باشد. لطفا تجربیات خود را با ذکر مدل گوشی و رام دانلودی در بخش نظرات اعلام کنید. RAID 10 را می توان هم بصورت نرم افزاری و هم بصورت سخت افزاری پیاده سازی کرد، اما در صورت پیاده سازی بصورت نرم افزاری بسیاری از قابلیت هایی که در این نوع RAID برای بالا بردن کارایی و سرعت پیاده سازی شده است از بین خواهد رفت بنابراین بهترین گزینه برای پیاده سازی این نوع RAID با استفاده از RAID Controller سخت افزاری است.

از جمله سرورهای سریHP ProLiant Gen8 و Gen9 می توان به سرور اچ پی مدل ProLiant DL360 Gen9 و سرور اچ پی مدل DL380P Generation 8 اشاره کرد. هارد سرور اچ پی مدل 1.2TB SAS Enterprise 10K SFF نوعی هارد سرور اینترنال است و نوع هارد آن SAS می باشد. نسل مدل نامبرده شده، SAS میباشد و بشکل hot-plug در سرور جای میگیرد. در سال ۱۹۱۷ جوایز پولیتزر برای نخستین بار اعطاء گردید. کارت شبکه اچ پی FlexFabric 10Gb 2-port 533FLR-T برای استفاده مؤثرتر از پهنای باند GbE10، پارتیشن بندی شبکه سوئیچ مستقل (NPAR) را ارائه می دهد که هر پورت GbE10 را به چهار پورت مجازی تقسیم می کند و پهنای باند انعطاف پذیر را به هر پورت اختصاص می دهد و به سازمان های فناوری اطلاعات اجازه می دهد که استفاده از منابع را با كاهش هزینه ی زیرساخت ها و هزینه های عملیاتی افزایش دهند. این روش همچنین در زمان اعمال (TCP یا GSO (generic segmentation offload)، TSO (TCP segmentation offload نامیده می شود. برای مقایسه بهتر می توانید پردازنده ها را بر اساس برند یا بر اساس نوع سوکت طبقه بندی نمایید همچنین از لیست قیمت خرید سی پی یو برای مقایسه قیمت ها کمک بگیرید.

لیست قیمت کارت شبکه در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف کارت شبکه مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های کارت شبکه مقایسه کنید. انواع پورت های مخصوص شبکه و پاور از جمله آنها می باشد. مجازی سازی I/O از VMware NetQueue و Microsoft VMQ برای کمک به عملکرد تقاضاهای بهم پیوسته در جریان کارهای مجازی پشتیبانی می کند. کارت شبکه HP 331FLR برای مجازی سازی، حفظ امنیت، تلفیق سرور، تقسیم شبکه و سایر برنامه هایی که به حداکثر توان و تراکم پورت نیاز دارند ایده آل است. پیادهسازی RAID 5 نیاز به کنترلر سختافزاری پیشرفته دارد که شاید این مورد را بتوان به عنوان یکی از معایب عمده آن در نظر گرفت. در این نوع RAID هیچ نوعی از افزونگی وجود ندارد و ضریب خطای آن صفر است و در بین تمام RAID ها سریع ترین نوع محسوب می شود. زمانی که دمای سرور بیش از حد بالا برود، سنسورها با فعال کردن فن و ارائه تنظیمات دیگری برای کاهش مصرف پاور، پیشرفت و بهبود چشمگیری در استفاده از سرعت فن به دست می آید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *