Server HPE ProLiant DL380 Gen9

برای حفظ روحیه کلاسیک فیلم باند ساعت رولکس جی ام تی مستری هم دارد که تنها برای اطلاع از زمان از آن استفاده می کند. همین دو بند چرمی متصل به ساعت، آغازی برای یک اکسسوری شیک و کلاسیک بود. در این تکنولوژی، پروفایلهایی برای همگامسازی منابع داخلی تهیه میشود که توان عملیاتی را در تمامی حجمهای کاری مثلا حجمهای کاری حساس به زمان تاخیر (latency-sensitive workloads) بهبود میبخشد. در Raid Controller های نسل ۱۰، رمزگذاری در کلاس انترپرایز با SR Secure Encryption ارائه میشود. اما اگر 2 دیسک خراب شوند دیگر قادر به تحمل خطا را ندارد و سرور Down میشود. اگر به دنبال رشد و توسعه زیرساخت های IT کسب و کار خود هستید سرور HP ProLiant ML350 Gen9 سروری مناسب برای شماست که ویژگیهای کارایی، دسترسی آسان، توسعه پذیری، مدیریت، قابلیت اطمینان و سرویس دهی آسان را با هم ترکیب کرده و آن را به گزینه ای مناسب برای دفاتر دور، کسب و کارهای در حال رشد و مراکز داده تبدیل کرده است. DL120 G9 شما را برای مجازی سازی و فعالیت های عمومی یاری می کند.

HP ProLiant DL380p Gen8 Server به شما امکان راه اندازی دیتا سنتر طبقه ای در یک کسب و کار کوچک یا متوسط با هدف گسترش بیشتر در آینده را میدهد که امکان تنظیم انعطاف پذیری پیکربندی را میدهد تا بتوانید نیازهای سرور خود را افزایش دهید. بایوس سیستم شما رفع بسیاری از این خطاها و ایرادات را بر عهده دارد و آپدیت بایوس می تواند عملکرد آن را بهبود ببخشد و در نتیجه رضایت بیشتری از سیستم کامپیوتر خود داشته باشید. عمر سیستمهای سختافزاری با این فعالیت افزایش یافته و مشکلات ناشی از خرابی دستگاهها به حداقل میرسد. پس در صورت خرابی یک هارد، اپلیکیشن ها و سیستم عامل به نسخه بکاپ، ریپلیکیت (Replicate) میشوند. به صورت مجموعه ای است و تعداد ۸ یا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C3000 و C7000 قرار گرفته و داخل رک نصب می شوند. اتفاقا در همین اواخر تعداد جدیدی را آماده فروش کرده است. از میان انواع هاردها، هارد درایوهای ۲.۵ اینچی یا همان SFF، معمولا همراه با Cage عرضه میشوند که این Cage دارای یک سری LED است که نشانگر وضعیت هارد است. سرور شبکه ML30 G10 دارای 4 اسلات بوده و فرم فکتور آن 4U Tower خواهد بود.

رم سرور دارای انواع مختلفی از لحاظ تکنولوژی ساخت است و رم سرور مورد بررسی ما نیز با تکنولوژی ساخت DDR2 است. به عنوان مثال قابلیت بوت امن یا Secure Boot برای جلوگیری از بوت کردن سیستم عاملهای بدون نصب و همینطور بوت کردن فلشدرایو USB طراحی شده است. مسلما اگر در حال حاضر از سیستمی استفاده می کنید که از سرعتش لذت نمی برید، خرید SSD و جایگزین کردن آن با هارد دیسک قدیمی یکی از بهترین راه ها برای افزایش سرعت کامپیوتر یا لپ تاپ شماست. هنگامی که باند آستین های کتش را بالا زد و ساعتش را در کمال شکوه به نمایش گذاشت همکاری بین این مامور و ساعت باشکوهش برای همیشه تصویب شد. در سکانس ابتدایی فیلم مامور مخفی ساعت دیجیتال ال ای دی پولساری از برند همیلتون به دست کرده است. حتی طبق گزارشی ساعتی که کانری در سکانس های ابتدایی فیلم باند به دست انداخته بود از کولکسیون شخصی اش بوده. سيروس خدابيامرز مرده بود، مادرم نبود، همسر و دخترم را به امريکا فرستاده بودم اوضاع به شدت خراب بود و احساس ميکردم تنها ماندهام. گروه کیو وظیفه داشت ساعت های باند را به سلاحی هوشمند تبدیل کند، اما این ساعت تنها نشانگر زمان و اهمیت زمان بود.

بسیاری بر این باور هستند که کانری همان ساعت گرونی را که در تنها دو بار زندگی میکنی به دست داشت استفاده کرده است. یک ۷۵۴۹-۷۰۰۹ و یک اچ ۳۵۷ با هر دو صفحه آنالوگ و دیجیتال. اچ ۳۷۵ دوگانه همانند یک ساعت هوشمند پیشتاز پیام های کوچکی روی صفحه دریافت می کند و یک میکروفون داخلی دارد. از جمله سیکو اس پی آر۰۰۷ ؛ یک گاه نگار کوارتز صفحه سفید. قابل ذکر است اسلات قابل پشتیبانی در این مینی سرور اچ پی DDR4 است. کدام مجازی ساز بهتر است؟ ممکن است فکر کنید که دنیل کریگ در فیلم بعدی جیمز باند (زمان مردن نیست) چه ساعتی در دست خواهد کرد. هنگامی که یک ساعت مچی در یک صحنه از فیلم ظاهر می شود تقریبا غیر ممکن است که دوباره همان مدل را تنظیم کرد. بعضی ها ممکن است بگویند که از بین این فیلم و کتاب اصلی فلیمینگ، رولکس، ساعت اصلی فیلم کازینو رویال است. بعدا هم دیده می شود که یک رفرنس ۶۲۳۸ بدست کرده است. عجیب نیست که باند در این قسمت از فیلم که تم فضایی دارد از لوازم دیجیتال استفاده کرده است. بسیاری بر این باور هستند که ساعت طلایی گرون جیمز باند از کلکسیون شخصی شان کانری بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.