Vds چیست و چه تفاوتی با سرور مجازی (vps) دارد ؟

نسل سرورهای HPE ProLiant DL380 Gen10 Server باعث کاهش هزینه های سازمان می باشد، این سری از سرورها با استفاده نمودن از پردازشگرهای Intel® Xeon® باعث ارتقا ۷۱% عملکرد گردیده است، نکته قابل توجه در CPU های این نسل از سرورها افزایش ۲۷% در تعداد هسته های CPU می باشد و همچنین استفاده از نسل جدید رم های HPE با ظرفیت ۲۶۶۶ MT و از نوع DDR4 SmartMemory می باشد. پس از شناسایی سخت افزارها وارد صفحه ای می شود که تمامی اطلاعات سرور را نمایش می دهد از جمله مقدار رم سرور و تعداد CPU سرور. در قسمت استعلام قیمت سایت نیز تلاش نمودیم تا سریعترین روش را برای همکاران و مشتریان در جهت دریافت پیش فاکتور خرید سرور و تجهیزات فراهم آوریم، تنها کافیست اطلاعات مجموعه و کانفیگ سرور درخواستی خود را برای ما ارسال تا کارشناسان در سریعترین زمان به شما پاسخ دهند. ازآنجاییکه کارت شبکه یک قطعه سختافزاری محسوب میشود و جهت شبکه کردن کامپیوترها مورداستفاده قرار میگیرد لذا کارت شبکه وایرلس ارسال و دریافت امواج wifi را انجام میدهد. به بیان دقیقتر کارت شبکه یک واسط است بین کامپیوتر و شبکه.

مرحله بعد از مراحل سختافزاری نصب کارت شبکه مرحله نرمافزاری آن است. قبل از نصب کارت شبکه نوع شبکه وایرلس خود را بدانید. مدیران و سرپرستان ملزم به تصمیم گیری سریع ، تهیه گزارش و اطمینان از سلامت کلیه سیستم های موجود در محیط خود هستند. این افراد مایل هستند جهت شبکه کردن کامپیوترهای خود در محل کار و یا خانه از کارت شبکه استفاده کنند تا بتوانند راهاندازی شبکه را بهصورت بیسیم انجام دهند. باید توجه کرد برای راهاندازی شبکه وجود یک کارت شبکه به تنهایی کافی نیست. درایور عمدتاً همراه با کارت شبکه درون یک دیویدی ارائه میشود همچنین در صورت لزوم میتوانید از اینترنت دانلود و نصب نمایید. همانند نصب کارت شبکه وایرلس در ویندوز 10 نیاز به انجام کار خاصی نیست. تمامی مطالبی که تا اینجا به آن پرداختیم مربوط به کارت شبکه سیمی است. تنها راز موجود در نحوه نصب کارت شبکه در ویندوز 7 نصب داریورهای مربوط به آن است و این موضوعی است که تعمیرکاران هنگام نصب کارت شبکه وایرلس در ویندوز 10 و 7 برای شما انجام خواهند داد.

اقدامات نصب کارت شبکه وایرلس در ویندوز 10 و ویندوز 7 از طریق پورتهای USB کار آسانی است. جالب است بدانید با نصب و اتصال کارت شبکه به USB کار نصب تمام است. در ادامه به آموزش نصب کارت شبکه وایرلس در ویندوز 10 و 7 در دو مدل USB و PCI میپردازیم. وزن سرور در حدود 18.6 کیلوگرم است. لذا اگر در نصب کارت شبکه ویندوز سون دچار مشکل شدید کافی است که درایور لپتاپ خود را از طریق وبسایت سازنده و یا CD نصب نمایید؛ و دقیقاً مشابه ویندوز 10 مراحل را انجام دهید. اگر موارد بالا را بهخوبی انجام دهید بهاحتمال بسیار پایینی نصب کارت شبکه وایرلس ویندوز 7 یا 10 به مشکل بر خواهد خورد چنانچه با مطالعه و اجرای آموزش در مراحل نصب دچار مشکل شدید باید از صحت نصب کارت شبکه وایرلس در شکاف PCI اطمینان پیدا کنید؛ و مطمئن شوید کارت شبکه داخل اسلات بهصورت کامل قرار گرفته باشد. This content was done by GSA Content Generator Demoversion.

اگر لازم بود کارت شبکه وایرلس را به کیس پیچ کنید و جهت نصب کارت شبکه آماده شوید. شما خوانندگان گرامی اگر با هر مشکلی در این زمینه برخورد کردید میتوانید با ثبت دیدگاه از ما بپرسید و منتظر دریافت پاسخ از کارشناسان رافیکس باشید. هسته اصلی سیستم عامل میکروتیک بر پایه لینوکس میباشد و سرورهای مجازی ابری میکروتیک برای عملیات مسیریابی، تونلهای امن و کنترل ترافیک شبکه استفاده میشود که میتوانید این سیستم عامل را بر روی تجهیزات مختلف در اختیار داشته باشید. با مراجعه به بلاگ خبری پورومیکس می توانید به جدیدترین اخبار روز تکنولوژی و آموزش های مختلف در زمینه کامپیوتر دسترسی پیدا کنید . در کنار این ظرفیت بالای رم، تکنولوژی HPE Smart Memory کارایی پردازش را تا ۲۱ درصد افزایش می دهد. یکی از تغییرات بسیار بزرگ در محصول سرور اچ پی مدل HP Proliant DL380 G9 است که در سرورهای نسل 8 تنها گزینههای شبکه مربوط به FlexibleLOM وجود داشت ولی در این نسخه شاهد آن هستیم که پورتهای 4 گیگابایتی تعبیه شده را به مادربرد اضافه کرده است که کارایی و عملکرد این محصول را چند برابر کرده است. شما می توانید به راحتی با زدن چند کلیک کالای خود را ثبت کرده و در سریعترین زمان ممکن محصول را درب منزل خود دریافت و همان جا اقدام به پرداخت کنید.

Data has been generated by !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.