ZFS در لینوکس

این نرم افزار امکاناتی از قبیل ایجاد و حذف RAID، ساخت و حذف درایو منطقی، توسعه RAID، تغییر نوع RAID، مدیریت درایوها و … فناوری Intel Trusted Execution که IT را قادر می سازد مجموعه ای از منابع مجازی را برای امنیت قوی تر و انطباق در محیط های مجازی multi-tenancy و Cloud، برای ایجاد استخر های مورد اعتماد ارائه دهد. HPE DL385 Gen 10 یک پلتفرم جمع و جور دو یونیت با امنیت داخلی خوب و انعطافپذیری است که می تواند پاسخ گوی نیازهایی مانند مجازیسازی و یا ذخیرهسازی نرمافزاری باشد. دقت کنید که همیشه دو منبع تغذیه برق سرور متصل باشند و در صورت بروز مشکل سریعا با دیتاسنتر در میان بگذارید. گاهی پایه برخی نرم افزار های رندرینگ CPU-Based هستند و در این صورت باید بخش پردازشی و رم سیستم را قوی تر از بخش گرافیکی انتخاب کرد. این بایوس ها، به صورت گرافیکی گزینهها را در اختیارتان قرار میدهد و با موس میتوانید کار کنید.

به طور خلاصه ، پردازنده های مرکزی Core اینتل برای سرورها بسیار عالی هستند، و پردازنده های چند هسته ای با تعداد رشته های پردازشی زیادی بوده که براساس دستور ساختاری سیستم های ۶۴ بیتی طراحی شدهاند و بازار سیستمهای سرور، دیتا سنتر ها و به اصطلاح بخش WorkStation را هدف قرار داده اند. در تعریف کلی باید بگوییم CPU یا همان به پردازنده مرکزی ، نیز گفته می شود ، مدار الکترونیکی است که دستورالعمل های متشکل از یک برنامه رایانه و سرور را اجرا می کند. یا وقتی کاربر نهایی یک سایت خبری را باز می کند، اخبار در یک سیستم دیگر در اینترنت قرار دارد که توسط برنامه های خدمات دهنده خاصی در اینترنت به اشتراک گذاشته شده اند و کاربر نهایی میتواند آن را مشاهده کند. این راید کنترل مناسب برای عملیات های سنگین نگارش و خواند داده است و می تواند از سطح پیشرفته RAID با 2 گیگابایت کش نوشتاری فلاش بک (FBWC) پشتیبانی کند.

این حافظه امکان خطایابی و تصحیح خودکار را ندارد اما مزیتی که نسبت به حافظه های ECC دارد این است که دارای 2 درصد افزایش کارایی است و با قیمت مناسب تری تهیه می گردد. CPU Intel Core™ i5-4430 – 3.0 GHz 6M Cacheشرکت اینتل نسل جدید پردازنده های خود را تحت عنوان هاسول ( Haswell ) معرفی کرده که از کارایی و کیفیت بسیار با.. CPU Intel Core™ i7-4770 – 3.4 GHz 8M Cacheشرکت اینتل نسل جدید پردازنده های خود را تحت عنوان هاسول ( Haswell ) معرفی کرده که از کارایی و کیفیت بسیار با.. ۱- با پسوند G: پس از سریِ پردازنده، نسل آن را میبینید و سپس دو رقم SKU، سپس پسوند محصول مثلا G که بیانگر کاربری گرافیکی بهینه شده است و عدد بعد از G نشانگر سطح این قابلیت و بین ۱ تا ۷ متغیر است. یک cpu به اصطلاح از چند cpu کوچک تر به اسم core (هسته) تشکیل شده است که مجموع این core ها قابلیت پردازش و انجام هم زمان چند کار را دارد . چرا که به نظر می رسد که انتخاب اول طرفداران لینوکس باشد و همچنین بیشترین پشتیبانی از ZFS را دارد.

براکت (Caddy) هارد سرور G8/G9/G10 براکت (Caddy) هارد سرور ... هنگامی که شما از حافظه های HPE DDR3 SmartMemory استفاده میکنید،پیشرفت قابل توجهی در سرعت انتقال داده و ظرفیت نسبت به فناوری های قدیمی DDR با پشتیبانی از قابلیت اطمینان پیشرو در صنعت رم ها خواهید داشت. از قابلیت های پردازشی این دستگاه است. در سرور HPE ML30 gen10 از کنترلرهای سری HPE Smart Array S100i سری SATA استفاده شده است و به همین خاطر انعطافپذیری و سرعت بسیار خوبی در اختیار ما قرار میگیرد و میتوانیم به راحتی حجم انبوهی از دادهها را مدیریت کنیم. با استفاده از Smart Update که خود شامل Smart Update Manager (SUM) و Service Pack for ProLiant (SPP) است می توانید بروزرسانی درایورها و بهینه سازی فریم ویر را انجام دهید و زمان Down شدن را کاهش دهید. این مدل از اولین سرورها ProLiant میباشد که برای پشتیبانی از حافظه پایدار HPE که موجب افزایش عملکرد و انعطاف پذیری داده است که همچنین دارای حافظهی قابل توجهی تا حداکثر 128گیگابایت که با استفاده از 8 گیگابایت ماژول در 16 اسلات را دارا میباشد. سرور HP ProLiant DL380 G10 یکی از شناخته شده ترین و پراستفاده ترین سروهای Rackmount شرکت اچ پی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *